تاکید رئیس سازمان سینمایی بر عدم دخالت در انتخاب فیلم های جشنواره فجر

حجت‌الله ایوبی بازهم بر عدم دخالت‌ها در انتخاب فیلم‌های فجر تاکید کرد و گفت:« همان‌گونه که قبلا مطرح شد، وزیر فرهنگ که خود از چهره‌های برجسته علمی و دانشگاهی فرهیخته هستند، اساسا با چنین دخالت‌هایی مخالف بوده و هست.»

حجت الله ایوبی

رئیس سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: راهبرد کلی وزیر ارشاد بر برگزاری جشنواره‌ای در تراز انقلاب اسلامی است که به طور طبیعی دغدغه سازمان سینمایی و مورد نظر هیات انتخاب فجر هم هست.

او همچنین با اشاره به اظهارات اخیر وزیر ارشاد در مشهد گفت: ایشان بر حضور فعال سازمان سینمایی در برنامه‌های “مشهد ۲۰۱۷” تاکید داشتند و بر این باور بودند که باید از ظرفیت‌های سینما برای برنامه‌های اثرگذار در این سال نهایت بهره را برد.

ایوبی در ادامه تاکید کرد با حمایت‌های شخص وزیر ارشاد، سازمان سینمایی برنامه‌هایی مختلفی در این راستا تدارک دیده است. او با اشاره به نمایش مستند و کلیپ‌هایی که در افتتاحیه “مشهد ۲۰۱۷” توسط سازمان سینمایی تدارک دیده شده بود، درباره برنامه‌های دیگر هم توضیح داد: هم‌زمان با این افتتاحیه در مشهد، جشنواره فیلم کوتاه بینالود برگزار شد و فیلم «محمد رسول‌الله» برای مهمانان خارجی به نمایش درآمد.

130 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *