مشاجره ی گروه موسیقی Slayer به خاطر یک عکس فوتوشاپ شده

هفته‌ی اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ، با جنجال‌ها و اعتراضات زیادی همراه شد؛ اما مشاجره‌ی گروه موسیقی Slayer به خاطر ترامپ، دیگر گل سر سبد آنهاست!
آغاز مشاجره روز چهارشنبه، (۲۵ ژانویه) بود، وقتی که خواننده‌ی این گروه (Tom Araya) عکسی فتوشاپ شده از گروه موسیقی در کنار دونالد ترامپ را در صفحه‌ی اینستاگرام گروه پست کرد. (که طبق گزارشات، ابتدا هفته‌ی قبل پست شده بود و بلافاصله حذف شده بود).Capture 1

در توضیحات عکس نوشته شده بود: ” باور کنید یا نه ….. این عکس توسط من (Tom Araya) در ۲۰ ام ژانویه، پست شد. چون فکر می‌کردم خنده دار است …… وقتی کامنت های زیر آن را خواندم شگفت زده شدم، برخی کامنت ها مثبت بودند برخی منفی ….. چیزی که بیشتر توجه ام را جلب کرد این بود که در طی ۲ ساعت، ۱۰,۰۰۰ نفر آن را لایک کردند ….. چیزی که حدس نمی‌زدم این بود که عده‌ای در کامنت های زیر این عکس از تنفر خودشان به رئیس جمهور جدید بنویسند. چه خوشمان بیاید چه نیاید، او دیگر رئیس جمهور است …. روز بعد وقتی بیدار شدم فهمیدم شخصی عکس را حذف کرده ….. میشه لطفاً یک نفر توضیح بده چرا؟ ”

وی بعداً اظهار داشت که این پست فقط از جانب خودش بوده نه تمام گروه و گفت: ” این عکس دقیقاً همان کاری را کرد که فکر می‌کردم …. خیلی‌ها را عصبانی کرد “. این طور که معلوم است بقیه‌ی اعضای گروه از این حرکت وی خوششان نیامده و طبق اعلامیه‌ای که توسط سخنگوی این گروه منتشر شد، گروه موسیقی Slayer نوشت: ” همان‌طور که تام قبلاً خودش گفت، این پست خودش بوده، نه چیزی که کل گروه به انتشار آن رضایت دهند؛ و مسلماً جای انتشار آن یک صفحه‌ی اجتماعی که برای کل گروه است نبود. همه‌ی ما نظرهای شخصی خودمان را داریم ولی گروه موسیقی Slayer هیچ گاه بر ضد یا به نفع هیچ حزب سیاسی یا کاندیدی حرف نزده و نخواهد زد. ”

لازم به ذکر است که، گیتاریست این گروه (Kerry King) طرفدار هیلاری کلینتون بود و به رولینگ استون گفته بود که ” هیلاری امن، انتخاب صحیح است ” و ترامپ ” فقط یک نکته‌ی انحرافی است “.

158 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *