استقبال گسترده استان ها از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

جلسه هماهنگی و توجیهی بخش استان های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با حضور مدیر بخش استان‌های جشنواره و معاونان هنری، سمعی و بصری و مدیران روابط عمومی ادارات کل ارشاد استان‌ها در سالن کنفرانس مهمانسرای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید .

به گفته ی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ، در آغاز این جلسه که با استقبال ادارات کل استان‌ها مواجه شد ، «بابک رضایی» مدیر بخش استان‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر پیرامون فعالیت‌هایی که با وجود مشکلات فراوان ، برای برنامه‌ریزی و شکل‌گیری بخش استانی انجام گرفته و رئوس برنامه‌ها و سیاست‌های ستاد برگزاری در این بخش توضیحاتی داد .

از مهمترین صحبت هایی که در این جلسه صورت گرفت ، می توان به تأکید بر تبلیغات محلی برای تشویق علاقه‌مندان به خرید بسته‌ای بلیت‌ها از طریق سایت پیش‌فروش، تمرکز و تلاش حداکثری برای حفظ امنیت فیلم‌ها در زمان پخش در سالن، برنامه‌ریزی جهت حضور هنرمندان و دست‌اندرکاران فیلم‌ها در استان، تأکید بر هماهنگی با شبکه‌های تلویزیونی محلی برای تولید برنامه و گزارش‌های سینمایی در ایام جشنواره و انعکاس آن در شبکه‌های سراسری و… اشاره کرد که در سخنان مدیر بخش استانی جشنواره بر آن‌ها تأکید شد . بخش بعدی این نشست به پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات و طرح ابهامات و پرسش‌های حاضران در جلسه اختصاص یافت که بیشتر در مورد چگونگی انتخاب فیلم برای استان‌ها، درخواست تغییر بسته‌های فیلم اختصاص یافته، نحوه تهیه و خرید بلیت برای ادارات، نهادها، سازمان‌های استانی و… بود.438565_orig

«مرتضی رزاق‌کریمی» مدیر بخش مستند جشنواره نیز در این جلسه به اهمیت پخش فیلم‌های مستند در سراسر کشور اشاره کرد . دستاورد مهم این نشست، ابراز رضایت حداکثری حاضران در سالن بود و ایجاد آشنایی و شناخت بین دست‌اندرکاران بخش استانی از سراسر کشور دستاوردی مطلوب در روند برگزاری هر چه بهتر جشنواره استانی تلقی شد.

در این جلسه، با ذکر فاتحه نثار روح شهدای آتش‌نشان، از مقام شامخ این عزیزان تجلیل به عمل آمد . بخش استانی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه برگزار می‌شود و همزمان با تهران پایان خواهد یافت.


پوشش اختصاصی اخبار و حواشی جشنواره فیلم فجر ۳۵: کلیک کنید


116 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *