هنرمندان از کاخ مردمی می‌گویند! | حواشی کاخ مردمی از نگاه هنرمندان

امسال برای دومین دوره، پردیس ملت میزبان اهالی سینما در کنار مردم است. «پویا امینی» بازیگر سینما در  این خصوص نظرش را اینگونه می‌گوید:
“ایده کاخ مردمی خیلی قابل تقدیر است. خیلی از علاقه‌مندان به هنر سینما دوست دارند هنرمندان مورد علاقه خود را از نزدیک ببینند، با آنها عکس بگیرند و با هنرمندان محبوب خود همکلام شوند. این اقدامی زیبنده برای اهالی سینما و مردم ‌است، به ویژه این که مدیریت این سیستم را به «مجید مظفری» بازیگر قدیمی سینمای ایران سپرده‌اند. این اقدامی هوشمندانه است و در شأن هنرمندان و مردم اتفاق افتاده است. من امیدوارم در سال‌های آتی با دقت نظر بیشتر و ایجاد شرایط مناشب‌تر، اتفاقات بهتری رفم بخورد.”

مازیار فلاحی” از دیگر هنرمندان حاضر و فعال در عرصه موسیقی این زمینه می‌گوید:
“اگر فرهنگسازی درست وجود داشته باشد، یک مقدار از حرف و حدیث‌ها پیرامون نتیجه، انتخاب‌ها و جوایز حل می‌شود. همیشه دانستن نظر مردم به صورت گروهی، به ما اطلاعات درست می‌دهد.”

photo_2017-02-05_01-03-05
پریناز ایزدیارد در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر | ۲fasl.com

پریناز ایزدیار” بازیگر سینما می‌گوید:
«ایده برپایی کاخ مردمی جشنواره در پردیس ملت، ایده خوبی است که جشنواره فیلم فجر آن را کم داشته است. من هم امسال به کاخ مردمی آمده‌ام و هم سال گذشته این حضور را تجربه کردم و در هر دوسال، اجرای جشنواره در کاخ مردمی بسیار منظم بود.»

حامد ثابت” آهنگساز سینما می‌گوید:
«هر گونه خدماتی که به مخاطبان سینما بدهیم، کم است. مخاطبان سینما در سینمای مردمی بسیار راحت هستند و امیدوارم که این طرح در سال‌های بعدی هم ادامه داشته باشد.‌ برخوردهای بین هنرمند و مردم باعث اتفاقات خوبی هم می‌شود. به عنوان مثال، حضور در این فضا سبب شده تا من با یک هنرجوی موسیقی با استعداد آشنا شوم و هر آنچه که بتوانم، او را کمک کنم. ارتباط بین هنرمندان و مردم بسیار لازم است و باید آن را تقویت کرد.»


پوشش اختصاصی اخبار و حواشی جشنواره فیلم فجر ۳۵کلیک کنید


علی عطشانی” کارگردان سینما هم گفت:
«قطعا یکی از کارهایی که به‌درستی انجام شده، جدا شدن کاخ مردمی از کاخ رسانه‌هاست. فضای کاخ رسانه و کاخ مردمی دو فضای کاملا متفاوت است. دیدن فیلم و بازخوردها در بین مخاطبان سینما و منتقدان و رسانه‌ها کاملا متفاوت است. این برنامه و سینمای مردمی که هنرمندان می‌توانند در کنار مردم باشند و در آن فیلم ببینند و گپ بزنند، بسیار خوب است. این ایده درستی است و یکی از مهم‌ترین دستاوردهایش هم این است که مخاطبان به هنرمندان روحیه می‌دهند. من اولین سال است که به سینمای مردمی آمده‌ام و به نظرم یک ایده بسیار خوب است که امیدوارم که ادامه داشته باشد.»

نظر شما چیست آیا از ایده‌ی کاخ مردمی استقبال می‌کنید!؟


پوشش اختصاصی اخبار و حواشی جشنواره فیلم فجر ۳۵کلیک کنید


 

145 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *