کنسرت « محمدرضا گلزار‌ » در تهران برروی صحنه می رود

«محمدرضا گلزار»، هنرپیشه نام آشنای کشورمان که چند سالی است در عرصه خوانندگی نیز فعالیت می کند، به زودی کنسرتی را با رهبری ارکستر «حامد برادران»، در تهران بروی صحنه می‌برد.
گلزار، عضو سابق گروه موسیقی «آریان» که مدتی تمرکز خود را تنها بر عرصه سینما متمرکز کرده بود، چند وقتی است که مجدداً به عرصه موسیقی روی آورده و در زمینه خوانندگی فعالیتی جدی از سر گرفته است. در همین راستا، این هنرمند طی دو سانس و در تاریخ ۲۰ اسفندماه سال جاری، به دیدار هواداران خود در سالن «نمایشگاه بین‌المللی تهران» رفته و آخرین ماه زمستانی را با شبی موسیقایی در کنار دوستداران سپری خواهد کرد.
1073_6
محمدرضا گلزار قبل از شروع بازیگری حرفه ای در گروه موسیقی آریان مشغول به فعالیت بود

گلزار، دو دهه پیش، با گروهی به نام «ریزار» به سرپرستی خود، کنسرت‌هایی برگزار کرده بود که خوانندگان مطرحی چون «بابک جهانبخش»، «روزبه نعمت اببهی»، «مازیار فلاحی»، «سهراب پاکزاد» و «امیر طبری» با این گروه همکاری داشته و اولین اجراهای زنده خود را به ین واسطه تجربه کردند. در ادامه تور کنسرت‌های «محمد رضا گلزار»، در تاریخ ۲۹ دی‌ماه سال جاری با اجرا در بندرعباس آغاز شد و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ این تور مجدداً از سر گرفته می‌شود. در ادامه میتوانید پوستر این کنسرت را ببینید:photo_2017-02-02_21-20-51

183 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *