« علی زند وکیلی » آلبوم « رویای بی تکرار » را منتشر کرد

علی زند وکیلی که نخستین آلبوم خود را با نام «یادی به رنگ امروز» در شهریور ماه، سال گذشته با بازخوانی آثار بزرگان موسیقی روانه‌ی بازار کرد، آلبوم جدید خود را با نام «رویای بی تکرار» که دومین آلبوم رسمی او می‌باشد منتشر کرد، و اعتقاد دارد آلبوم دومش به نوعی نخستین تجربه مستقل او در عرصه موسیقی است و شخصیت مستقل هنری علی زند وکیلی در این آلبوم گنجانده شده است.

زند وکیلی در خصوص انتشار این آلبوم و احساس خویش نسبت به این اثر می‌گوید: «این کار را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم و به آن‌ها می‌سپاریم تا قضاوت کنند. هرکسی به نوعی با یک سری از قطعات این آلبوم ارتباط برقرار می‌کند و من و مجموعه گروه زند امیدواریم که این آلبوم به دل مردم بنشیند.»
993664-31501681003p01-370x341
او همچنین پیش از این درباره جزئیات محتوایی آلبوم «رویای بی تکرار» نیز گفته بود: «بعد از بازخوانی آثار قدیمی و همکاری با گروه‌های مختلفی چون دنگ شو و دارکوب، این آلبوم به نوعی نخستین تجربه مستقل و در واقع بیانگر شخصیت هنری من است. از احساس جاری در ملودی‌ها که اکثراً ساخته خودم است تا انتخاب ترانه‌ها و دیگر جزئیات آلبوم که لحظه به لحظه آن را خودم با کمک دوستانم پیش برده‌ام.»

جدیدترین آلبوم علی زند وکیلی در ۱۲ قطعه به نام‌های: آتش در آب، بی تابانه، لالایی، رویای بی تکرار، جدایی، لحظه شیرین، نمی‌آیی، جانانه، آه سرد، عطر خاطره، آهسته‌آهسته، نجوای چوپان منتشر شده است که ترانه‌های آن را افشین مقدم، حسین غیاثی، پرستو حراجی اصل، داوود غلامی و فراز حلمی سروده‌اند.

در بخش آهنگسازی و تنظیم این آلبوم نیز علاوه بر خود علی زند وکیلی و گروه زند، هنرمندانی چون علیرضا افکاری، محمد زند وکیلی، فراز حلمی، یاشار یاری و سعید زمانی با او همکاری داشته‌اند.

سینا و سحاب علم، رامتین اتابکی، شایان ریاحی، افشین بابایی و امید غفاریان خرم نیز از نوازندگانی هستند که در این آلبوم ساز زده‌اند.

محمود شبیری (مدیر برنامه‌های علی زند وکیلی) در روز انتشار آلبوم گفت: کل این مجموعه، از ساز زدن‌ها تا خواندن‌ها و ترانه و آهنگسازی‌ها، با انرژی تمام انجام و تهیه و تولید شده است و کل آلبوم یک کار دلی است و ما عاشقانه این آلبوم را جمع کرده‌ایم. دومین آلبوم رسمی علی زند وکیلی به تهیه کنندگی سپهر صاحبی (موسسه رنگین کمان هنر جوان) تهیه و روانه بازار موسیقی کشور شده است.

ای اثر را می‌توانید در سایت‌های معتبر یا در بازار به‌صورت قانونی تهیه نمایید.

 

102 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *