جوخه انتحار ۲ [Suicide Squad] را چه کسی می‌سازد؟

2fasl.com | دوفصل
مل گیبسن کارگردان مشهور | ۲fasl.com

مل گیبسن که با درام جنگی «هکسا ریج» و کسب شش نامزدی در رقابت اسکار امسال حضور دارد، این روزها مشغول مذاکره با استودیوی بزرگ «برادران وارنر» است تا به عنوان کارگردان، دنباله‌ی بعدی Suicide Squad را کارگردانی کند.
به این ترتیب، گیبسن ۶۱ ساله جایگزین دیوید آیر سازنده قسمت اول خواهد شد و برای نخستین‌بار است که در کارنامه حرفه‌ای خود، فیلمسازی در دنیای ابرقهرمان‌های کتاب‌های مصور دی سی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری، گیبسن که در چند ماه گذشته و به دنبال اکران جدیدترین فیلمش بار دیگر به روزهای اوجش بازگشته است، گزینه اصلی تهیه‌کنندگان «برادران وارنر» برای ساخت قسمت دوم «جوخه انتحاری» به شمار می‌رود.

گرچه قسمت نخست این فیلم ابرقهرمانی با واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدان روبه‌رو شد، اما استقبال گسترده مخاطبان در سراسر دنیا فروش جهانی فیلم را به بیش از ۷۴۶ میلیون دلار رساند که رقمی بسیار زیاد و قابل توجه است.
ویل اسمیت، جرد لتو و مارگو رابی سه ستاره اصلی تولید مشترک «دی سی کمیکز» و «برادران وارنر» بودند.

از زمان اکران فیلم، آیر نسبت به بعضی عناصر و مولفه‌های فیلم خود ابراز تردید کرده بود اما همچنان قرار است پروژه بعدی دی سی را با عنوان «آژیرهای شهر گاتام» مقابل دوربین ببرد. این پروژه با تمرکز بر شخصیت‌های شرور زن کتاب‌های مصور دی سی به تصویر کشیده خواهد شد و دومین همکاری آیر و رابی محسوب می‌شود.

همچنین «هالیوود ریپورتر» به نقل از منابع آگاه از تلاش این روزهای گیبسن برای آشنایی با محتوای کتاب‌های دی سی و شخصیت‌های داستان‌های مصورش خبر داده است. از طرف دیگر، استودیوی قدرتمند هالیوود گزینه‌های دیگری را نیز در نظر دارد که در صورت منتفی شدن همکاری با گیبسن، جایگزین او شوند.

کارگردان و بازیگر سرشناس هالیوود بعد از سال‌ها، دوباره با سیل پیشنهادات سینمایی روبه‌رو شده و ظاهرا قرار است در ساخت دنباله بعدی کمدی «خونه بابایی» به دو ستاره فیلم شامل ویل فرل و مارک والبرگ ملحق شود.

303 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *