کنسرت زمستانی «علیرضا قربانی» برای دو شب دیگر تمدید شد | اجرای سانس‌های تمدیدی در تالار وحدت تهران

کنسرت زمستانی «علیرضا قربانی» که در آن قطعاتی از ساخته‌های «فردین خلعتبری» و «مهیار علیزاده» اجرا می‌گردد به مدت دو شب تمدید شد. علیرضا قربانی، سانس‌های تمدیدی اجرایش را در روزهای بیست و یکم و بیست و دوم اسفندماه در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌برد.

فروش بلیت‌های این کنسرت از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه دوم اسفندماه آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت ایران کنسرت و مراکز معتبر فرهنگی و هنری برای تهیه بلیت اقدام نمایند. این برنامه با همت موسسه فرهنگی هنری «آهنگ اشتیاق» برگزار می‌گردد.علیرضا قربانی 2
علیرضا قربانی این کنسرت را در هشتم بهمن‌ماه طی دو سانس در برج میلاد تهران روی صحنه برد و فروش بلیت‌های آن برنامه با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد به طوریکه در کمتر از پنج روز به پایان رسید. سپس تعداد زیادی از طرفداران این خواننده در فضای مجازی خواستار تمدید این کنسرت شدند اما به گفته‌ی دست‌اندرکاران آن اجرا، به دلیل فشردگی برنامه‌های سالن‌ها چنین چیزی اتفاقی نیافتاد.

لازم به ذکر است، موزیک ویدئوی «فروغ» با صدای «علیرضا قربانی» و آهنگسازی «سامان صمیمی» که چندی قبل منتشر شد و با استقبال گسترده‌ی علاقه‌مندان به موسیقی همراه شد. این ویدئو به کارگردانی «سینا پاکدل» و با حمایت موسسه تبلیغاتی نور و به مناسبت پنجاهمین سالگرد درگذشت «فروغ فرخزاد» تولید شده و در آن جمعی از چهره‌های مطرح فرهنگی و هنری کشور جلوی دوربین رفته‌اند.

 

87 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *