آخرین گزارشات از آمادگی فرش قرمز مراسم اسکار ۲۰۱۷

به نقل از هالیوود ریپورتر، در حالی که فرش قرمز اسکار پهن شده اما روی آن پوشیده شده است، مسئولان در حال زدن سقف هم هستند تا در صورت بارانی شدن اوضاع، مهمانان با مشکلی روبه‌رو نشوند. در عین حال وضعیت امنیتی اطراف بلوار هالیوود بسیار تحت کنترل است و همان‌طور که صنعت سینما آماده می‌شود تا بزرگ‌ترین جش سالانه خود را فردا شب (یکشنبه شب– صبح بامداد دوشنبه به وقت ایران) برگزار کند، مقامات اجرایی به احتمال وقوع باران نیز فکر می‌کنند.

هوای جنوب کالیفرنیا در روزهای اخیر بسیار متغیر بوده اما احتمال وقوع باران (تا این لحظه) کم است و احتمال می‌رود برای یکشنبه‌شب که مهمانان در حال ورود به هشتاد و نهمین مراسم اسکار در دالبی تئاتر هستند، باران بگیرد.

A man and woman take a selfie on the red carpet outside the Dolby Theatre as preparations continue for the 89th Academy Awards in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., February 24, 2017. REUTERS/Lucas Jackson دیروز جمعه آخرین اخبار هواشناسی از احتمال وقوع ۹ درصدی باران در زمان ورود مهمانان خبر داده بود. چنین احتمالی برای مراسم سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نیز داده شده بود.

نه پلیس لس‌آنجلس و نه مقامات آکادمی وقتی پای مسائل امنیتی به میان می‌آید در مورد جزییات صحبت نمی‌کنند اما در چند سال اخیر همواره شمار زیادی از مأموران و سگ‌های بمب یاب در محل حضور داشته‌اند. چهره‌های امنیتی لباس شخصی نیز مثل سال‌های پیش در این جمع حضور خواهند داشت.

هشتادو نهمین مراسم اسکار به میزبانی جیمی کیمل برگزار و مستقیم از شبکه ABC پخش می‌شود. مراسم فرش قرمز از ساعت ۴ بعدازظهر (به‌وقت محلی) شروع و پوشش خبری داده می‌شود.

preparations-oscars-the-89th-annual-academy-awards_c826abc8-f99c-11e6-aa44-d0b605bc50f5

171 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *