پاتریک استوارت با دنیای «اکس من» خداحافظی کرد

قرار بود فیلم «لوگان» به کارگردانی جیمز منگولد، آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولوورین باشد. اما به نظر می‌رسد پاتریک استوارت،‌ که نقش پروفسور چارلز اکزیور کهن‌سال را در این مجموعه فیلم ایفا می‌کرده است هم دیگر قرار نیست بعد از «لوگان» به این نقش بازگردد.

پاتریک استوارت،‌ بازیگر با سابقه‌ی هالیوودی که طرفداران سریال سفر ستاره‌ای، او را با نقش ژان لوک پیکارد می‌شناختند،‌ به تازگی اعلام کرده است که فیلم لوگان آخرین حضورش در نقش پروفسور چارلز اکزیویر خواهد بود و او دیگر به این کاراکتر بر نخواهد گشت. این بازیگر کهنه‌کار در آخرین فیلم فرانچایز اکس من بار دیگر در نقش پروفسور اکزیویر ظاهر شده،‌ و هیو جکمن نیز مثل همیشه کاراکتر محبوب ولوورین را بازی کرده است. اما به نظر می‌رسد این فیلم علاوه بر این که آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولوورین خواهد بود، خداحافظی پاتریک استوارت با دنیای اکس من هم به حساب می‌آید.

از اولین سالی که این فیلم در سال ۲۰۰۰ شروع به اکران کرد، استوارت نقش کهن‌سالی‌های چارلز اکزیویر را در این مجموعه فیلم‌ها بازی کرده است. این بازیگر ۷۶ ساله در گفت و گویی که در برنامه‌ی گراهام نورتون داشت گفت: «هفته‌ی پیش ما فیلم را در یکی از اکران‌هایی که در برلین داشت دیدیم. و وقتی فیلم به صحنه‌های پایانی بسیار احساسی‌اش رسید،‌ متوجه شدم که هیو دارد اشکش را از گوشه‌ی چشمش پاک می‌کند. و بعد اشک خودم هم در آمد. و وقتی که تیتراژ بالا آمد، او دست مرا گرفته بود و من دیگر نتوانستم خودم را نگه دارم. اشک ریختم و گریه کردم. همین‌طور که به تیتراژ نگاه می‌کردم متوجه شدم که اگر این فیلم پایان کار ما بود،‌ خداحافظی‌مان را با این دنیا به بهترین و زیباترین شیوه‌ی ممکن رقم زده است. پس چرا باید بخواهم بار دیگر به این نقش برگردم وقتی در این فیلم به این خوبی همه چیز به اتمام رسید؟»

n00097659-b

هیو جکمن، ستاره‌ی استرالیایی لوگان در پاسخ به این سؤال که آیا دلش برای بازی در نقش ولوورین تنگ خواهد شد یا نه گفت که «می‌‌تواند با آن کنار بیاید.». با این حال به شوخی گفت که اگر بازیگری مثل دنیل دی لوئیس جایگزین او شود و به خاطر بازی در این نقش اسکار بگیرد، «کمی ناراحت» خواهد شد.

129 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *