شباهت عجیب “حمید لولایی” به “حسن روحانی” در یک فیلم سینمایی

شباهت عجیب حمید لولایی به حسن روحانی رئیس‌جمهور باعث شد تا عوامل سازنده فیلم سه بیگانه برای ایجاد تغییرات و حذف برخی صحنه‌ها تحت فشار قرار بگیرند.

شباهت عجیب حمید لولایی به حسن روحانی! | 2fasl.com
شباهت عجیب حمید لولایی به حسن روحانی! | ۲fasl.com

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری فیلم سینمایی “سه بیگانه” که ماهیتی کمدی اجتماعی دارد، برپایه  طنز موقعیت ساخته شده است و با حضور بازیگران نام آشنا در حوزه طنز توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند.
یکی از شخصیت‌های داستان را حمید لولایی عهده دار است که گریم آن به گونه ای طراحی شده که شباهت زیادی به رئیس جمهور (حسن روحانی) دارد(!) و این شخصیت‌ با موقعیت‌هایی که برایش ایجاد می‌شود صحنه‌هایی خلق می‌کند که باعث خنده مخاطب می‌شود.

براساس شنیده‌های خبرنگارما از ابتدای اکران این فیلم به دلیل شباهت زیاد شخصیت روحانی فیلم [حمید لولایی] به رئیس جمهور از سوی وزارت ارشاد به سازندگان اثر اعلام شده که بخش‌هایی از فیلم باید اصلاح شود.اما به دلیل تعطیلی لابراتوارها سازندگان امکان اصلاح را نداشتند.

با اتمام تعطیلات نوروزی نیز دوباره مدیران ارشاد خواستار تغییر در فیلم شدند و فشارها همچنان بر عوامل وجود داشت که برخی صحنه ها که برای مخاطب دلنشین است از فیلم حذف شد. یکی از صحنه هایی که به نظر می‌رسد مد نظر ارشاد است صحنه ای است که در تبلیغات فیلم هم از آن استفاده شد و کلید به شخصیت روحانی از سوی همسایه‌های آپارتمان ارائه می‌شود.

شنیده‌ می‌شود شباهت ظاهری حمید لولایی به حسن روحانی باعث شده تا برای نمایش فیلم در برخی از استان‌ها پخش کننده فیلم تحت فشار قرار گیرد.

نظر شما چیست آیا این شباهتی میان رئیس جمهور و گریم حمیدلولایی وجود دارد؟

274 بازدید

یک دیدگاه

  1. :)) شباهت ؟ این خود روحانیه
    این همه تو آمریکا بازیگر های مختلف شبیه ترامپ گریم شدن بعداینجا از خودشون​ بت می‌سازن
    حالا شبیهه دیگه چی شد مگه!؟؟؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *