تماشاکنید: جدیدترین پوستر فیلم مومیایی (The Mummy)

قبل‌تر اولین تریلر فیلم The Mummy منتشر شد که شاهد صحنه‌های نسبتا ترسناک و فوق العاده‌ای هستیم که خبر از یک داستان حماسی و هیجان انگیز از این فیلم می‌دهد. حال در حاشیه پنل کمپانی یونیورسال در سینماکان امسال، این کمپانی پوستر جدیدی از فیلم The Mummy منتشر کرده است. تمرکز این پوستر بر روی شخصیت شرور و منفی این فیلم است که سعی در گرفتن انتقام از انسان‌ها دارد. در ادامه جدیدترین پوستر مومیایی را مشاهده می‌کنید:

جدیدترین پوستر فیلم سینمایی مومیایی | ۲fasl.com

در ادامه بد نیست اشاره ای کنیم به این خبر که یونیورسال در حاشیه این پنل دومین تریلر The Mummy را نیز نمایش داد که با استقبال تماشاگران روبرو شد. طبق توصیفاتی که از این تریلر منتشر شده، این تریلر ترکیبی از صحنه‌های ترسناک و اکشن فیلم The Mummy است و مانند تریلر اول بر روی شخصیت اصلی این فیلم با بازی تام کروز تمرکز دارد.

تام کروز، آنابل والیس، سوفیا بوتلا، کورتنی بی. ونس، مروان کنزاری و جیک جانسون از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Mummy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. راسل کرو نیز قرار است در این فیلم نقش دکتر جکیل را بازی کند که بنظر فیلم را بیش از پیش مورد انتظار(تر) قرار می‌دهد

فیلم The Mummy قرار است در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶اکران شود و کارگردانی این فیلم بر عهده الکس کورتزمن است که او در تیم نویسندگان دو فیلم اول بازسازی مجموعه پیشتازان فضا (Star Trek) حضور داشته احتمال زیاد چندماه پس از عرضه ی این فیلم امکان دانلود در ایران نیز فراهم گردد!

191 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *