بازگشت به خانه 1

جدیدترین تصاویر منتشر شده از فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه “

کمپانی مارول استودیو اخیراً تصاویر جدیدی از فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” (Spider-Man: Homecoming) منتشر کرد.

چندی قبل دومین تریلر فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” توسط کمپانی مارول استودیو و سونی پیکچرز منتشر شد. این فیلم که قرار است تابستان امسال اکران شود،‌ اولین فیلم مستقل مرد عنکبوتی است که توسط کمپانی مارول استودیو ساخته می‌شوند. اکنون این کمپانی تصاویر جدیدی از این فیلم منتشر کرده که در آن تصاویری از پشت‌صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” و تصاویر جدیدی از مرد عنکبوتی و شخصیت آدریان تومز/والچر، دیده می‌شود. در یکی از این تصاویر، یان واتس، کارگردان این فیلم، را مشاهده می‌کنید که در کنار مرد عنکبوتی با لباسی که خودش ساخته و والچر دیده می‌شوند که طبق گفته مارول این صحنه، یکی از صحنه‌های کلیدی و مهم داستان این فیلم خواهد بود. در یکی دیگر از تصاویر، ند لیدز در کنار پیتر پارکر دیده می‌شود و اینطور که به نظر می‌رسد در حال کمک کردن به پارکر در ساخت لوازم و لباس مرد عنکبوتی است.

در ادامه می‌توانید این تصاویر را در دوفصل مشاهده کنید:(برای بزرگنمایی بر روی تصاویر کلیک کنید)

در طول دومین تریلر فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” دیدیم که پس از اشتباهی که پارکر انجام داد، استارک لباس فوق‌العاده پیشرفته‌ای را که برای مرد عنکبوتی ساخته بود از او پس گرفت. اکنون مرد عنکبوتی تصمیم گرفته است با لباسی که خودش ساخته با والچر روبرو شود تا خودش را به استارک ثابت کند و بتواند به گروه انتقام جویان (Avengers) بپیوندد.

لازم به ذکر است، در خبری دیگر، ایمی پاسکال طی مصاحبه خود از احتمال خروج مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول پس از انتشار دنباله فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” خبر داده است. بااین‌وجود، به نظر می‌رسد سونی و مارول استودیو برنامه بلندمدتی برای مرد عنکبوتی دارند و دست‌کم شاهد یک سه گانه از آن خواهیم بود.

از بازیگرانی که در فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” حضور دارند می‌توان به تام هالند، مایکل کیتون، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور اشاره کرد. یان واتس کارگردانی این فیلم بوده و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین است. کار ساخت و ضبط موسیقی آن نیز بر عهده مایکل جاکینو است.

فیلم ” مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ” (Spider-Man: Homecoming) در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینماها خواهد رفت.

259 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *