سید محمود رضوی علیه احمدی‌نژاد! | تهیه کننده فیلم «ماجرای نیمروز» واکنش نشان داد

صبح امروز محمود احمدی نژاد، رییس جمهور سابق ایران به وزارت کشور رفت و به همراه حمید بقایی برای شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. با انتشار خبر ثبت نام احمدی نژاد، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به زبانی طنز به این موضوع واکنش نشان دادند. اما سید محمود رضوی تهیه کننده فیلم «ماجرای نیمروز» که رابطه نزدیکی با محمد باقر قالیباف شهردار تهران دارد، به انتقاد از عملکرد احمدی نژاد پرداخت و در حساب توییتر خود رییس دولت نهم و دهم را منحرف خواند!

تهیه کننده فیلم «ماجرای نیمروز» | ۲fasl.com

رییس دولت‌های نهم و دهم، امروز با حضور در ستاد انتخاباتی کشور برای شرکت در این رویداد مهم سیاسی ثبت نام کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که احمدی نژاد پیش تر در نامه ای که به رهبر انقلاب نوشته بود، اعلام کرده بود که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد. همچنین در ماه های گذشته نقل قولهایی از رییس جمهور سابق منتشر شده بود که به این موضوع دلالت می کرد که احمدی نژاد قصد ندارد تنور انتخابات آتی را گرم کند.

اما با ثبت نام محمود احمدی نژاد، برخی از شخصیت ها و کارشناسان مسائل سیاسی نسبت به این موضوع واکنش مختلفی نشان دادند.

سید محمود رضوی تهیه کننده فیلم هایی چون «درباره الی»، «سیانور» و «ماجرای نیمروز» که سال ۹۲، سرپرستی تیم سازنده فیلم انتخاباتی محمد باقر قالیباف را بر عهده داشت، نسبت به ثبت محمود احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری امسال واکنش بسیار تندی نشان داد و در صفحه توییتر خود نوشت: «با اینکه پشت بلندگو هم گفته بودن نیا! باز هم اومد! وقتشه اونهایی که باور نمی کردن ایشون منحرفه باور کنن! فاتحه مع الاخلاص بلند صلوات»

واکنش های چهره های سیاسی به اقدام اخیر محمود احمدی نژاد، همچنان در شبکه های مجازی ادامه دارد و برخی با لحنی طنز از ثبت نام او برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یاد می کنند.

243 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *