کنسرت موسیقی آلترنتیو گروه ” مون هد ” در رشت برگزار می‌شود

گروه موسیقی آلترنتیو «مون هد»، اولین روز اردیبهشت، در شهرستان رشت به اجرای کنسرت می پردازد.

پوستر مربوط به اجرای پیش روی گروه مون هد | ۲fasl.com

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری، کنسرت گروه «مون هد»، ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در قالب رپرتواری تازه و قطعاتی جدید، در “سالن نامجو” شهرستان رشت به اجرا در می آید.

این گروه موسیقی که اولین آلبوم خود یعنی «افق رویداد» را در دی ماه ۱۳۹۴ رونمایی کرده و مجموعه اجراهایی در «نشر هنوز» و «گالری سایه» داشته است، اردیبهشت ماه سال جاری گلچینی از آلبوم دوم خود را که هنوز به انتشار نرسیده است، تقدیم هواداران خود در شهر رشت خواهد کرد.

اعضای گروه موسیقی آلترنتیو «مون هد» را نیما علیزاده (سینت سایزر و کیبورد)، رامین وفایی (گیتار)، معین راد (گیتار)، محمد احمدی (درامز)، کامیار دادخواه (بیس گیتار)، علیرضا ملک‌زاده (ترومبون) و مسعود دلجو (خواننده و گیتار) تشکیل می‌دهند.

«مون هد» از گروه های آلترناتیو شهر رشت به شمار می آید که آلبوم نخستشان در جشنواره بین المللی فجر، کاندیدای جایزه «باربد» بوده است. این گروه سال ۱۳۹۱ در رشت تشکیل شده و گفته می شود نام انتخاب شده برای گروهشان متأثر از آهنگهای «سید برت» می باشد.

شایان ذکر است که کنسرت گروه «مون هد»، به عنوان اولین اجرای مستقل این گروه، ساعت ۲۱ از روز جمعه، یکم اردیبهشت،  در ” سالن نامجو ورزشگاه یادگار امام ” برگزار خواهد شد.

114 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *