انتشار ۱۵ تصویر جدید از هفتمین فصل از سریال Game of Thrones

در طی ۶ سال گذشته، پخش سریال Game Of Thrones از اوایل فصل بهار آغاز می‌شد و تا اواخر آن ادامه پیدا می‌کرد. حال پخش فصل هفتم این سریال قرار است از تابستان امسال آغاز شود و دو ماه دیگر پخش هفتگی آن آغاز خواهد شد. حال شبکه HBO تصاویر رسمی جدیدی از فصل هفتم سریال Game Of Thrones منتشر کرده است؛ در این تصاویر، شخصیت‌هایی حضور دارند که در طی ۶ فصل گذشته هنوز در یک حادثه دلخراش یا جنگ یا یک دسیسه، کشته نشده‌اند. با این حال، این تصاویر اطلاعات چندانی از اتفاقات فصل هفتم این سریال را فاش نمی‌کند، اما آنطور که بنظر می‌رسد سر داووس به عنوان مشاور در حال خدمت به وینترفل است و همچنین آریا نیز در این شهر حضور دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

در تصاویر دیگر، دنریس را مشاهده می‌کنید که به وستروس وارد شده و بدون شک لرد بیلیش در تلاش است تا سانسا را علیه جان اسنو کند. در تصویر دیگری سم را در حال آموزش خواندن و نوشتن به گیلی می‌بینیم و همچنین تورموند درحال تلاش است تا سرانجام نظر برین را جلب کند. شبکه HBO چندی پیش اولین تریلر رسمی فیلم هفتم سریال Game Of Thrones را منتشر کرد. تمرکز این تریلر روی سه شخصیت جان اسنو، دنریس تارگرین و سرسی لنیستر است که سه طرف جنگ‌های فصل هفتم خواهند بود.

اسفند گذشته، شبکه HBO با انتشار تیزر تریلری کوتاه تاریخ انتشار فصل هفتم این سریال را نیز رسما اعلام کرد. طبق گفته این شبکه، پخش هفتگی فصل هفتم سریال Game of Thrones از روز یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد. علاوه بر این، اخیرا دیوید بنیاف در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فصل هشتم سریال Game of Thrones تنها ۶ قسمت خواهد بود. با این حال، تاریخی برای انتشار فصل هشتم این سریال اعلام نشده است.

در انتها شما را به تماشای دیگر تصاویر منتشر شده از فصب هفتم سریال بازی تاج و تخت دعوت می‌کنیم:

190 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *