پیش فروش موفق ” نهنگ عنبر ۲ ” در آستانه اکران

اکران فیلم کمدی “نهنگ عنبر، سلکشن رویا” از روز چهارشنبه آغاز می شود و مخاطبان بسیاری اقدام به پیش خرید بلیت های این فیلم کردند. با بررسی میزان استقبال مخاطبان از پیش فروش بلیت های این فیلم سینمایی می توان نتیجه گرفت که فیلم جدید سامان مقدم که در آن رضا عطاران به ایفای نقش می پردازد، در روز افتتاحیه خود به فروش قابل قبولی دست خواهد یافت.

 

پس از موفقیت دو فیلم “نهنگ عنبر”و “من سالوادور نیستم” در گیشه سینماهای تهران و شهرستان، بسیاری از رسانه ها و منتقدان از رضا عطاران به عنوان پولسازترین بازیگر سینمای ایران نام بردند.

اما پس از موفقیت این دو فیلم سینمایی، رضا عطاران سال گذشته فیلم “دراکولا” را به روی پرده سینماها داشت. درابتدای نمایش “دراکولا”، این فیلم سینمایی با استقبال بسیاری خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، اما با گذشت چند هفته استقبال از این فیلم سینمایی کمتر و کمتر شد و در نهایت با فروش ۴ میلیاردی از پرده سینماهای کشور پایین آمد.

با اینکه جدیدترین ساخته عطاران ۴ میلیارد فروش کرد، اما بسیاری از اصحاب رسانه انتظار داشتند که این فیلم سینمایی به فروش بسیار بالاتری دست یابد و به همین دلیل برخی از “دراکولا” به عنوان فیلم شکست خورده سال ۹۵ یاد کردند. حتی رضا عطاران اواخر سال گذشته در یکی از مصاحبه های خود ابراز کرد که فکر می کرد “دراکولا” بتواند فروش بسیار بیشتری نسبت به این رقم داشته باشد.

اما یکی از جدیدترین فیلم هایی که عطاران در آن به ایفای نقش پرداخته، “نهنگ عنبر۲” است. در این فیلم سینمایی به جز عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی، سیروس گرجستانی، رضا ناجی و… به ایفای نقش می می پردازند.

“نهنگ عنبر” سامان مقدم، در سال ۹۴ به فروش بسیار چشمگیری دست یافت و توانست بیش از ۷ میلیارد تومان درآمد کسب کند و به همین دلیل مقدم فیلمبرداری دومین قسمت از این فیلم را در سال ۹۵ آغاز کرد.

از روز چهارشنبه اکران “نهنگ عنبر: سلکشن رویا” در سینماهای تهران آغاز می شود و چند روزی هم هست که پیش فروش بلیت های این فیلم در سایت سینما تیکت انجام می شود.

اما تا امروز، پیش فروش های “نهنگ عنبر۲” تا چه اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است؟

پردیس سینمایی کوروش که برای روز افتتاحیه “نهنگ عنبر: سلکشن رویا” ۱۶ سانس به این فیلم اختصاص داده، تاکنون ظرفیت ۶ سانس آن توسط مخاطبان این فیلم سینمایی پر شده است.

پردیس آزادی دیگر سینمای پر فروش تهران، در روز چهارشنبه ۷ سانس به فیلم “نهنگ عنبر: سلکشن رویا” اختصاص داده که تا کنون دو سانس پر مخاطب ساعت ۲۱ و ۲۲:۴۵ آن پر شده است.

پردیس “مگامال” نوساز ترین پردیس سینمایی تهران که قرار است همزمان با آغاز نمایش “نهنگ عنبر۲” به طور رسمی افتتاح شود، ۶ سانس از روز چهارشنبه را به نمایش فیلم “نهنگ عنبر۲” اختصاص داده، که تاکنون تنها سانس ساعت ۲۲ آن پر شده است.

سینما “ارگ” یکی دیگر از سینماهای تازه تاسیس شهر تهران، برای روز افتتاحیه “نهنگ عنبر: سلکشن رویا” ۴ سانس در نظر گرفته است که تا کنون ظرفیت ۲ سانس آن با استقبال مخاطبان تکمیل شده است.

سینما “پیروزی” هم که در شرق تهران واقع است، برای روز چهارشنبه ۸ سانس را به “نهنگ عنبر۲” اختصاص داده که تا کنون ظرفیت ۳ سانس آن تکمیل شده است.

اما بیشترین استقبال از پیش فروش فیلم “نهنگ عنبر: سلکشن رویا” در شهر اصفهان رخ داده است. پردیس چهار باغ و سینما فلسطین اصفهان، هر کدام به ترتیب ۸ و ۶ سانس را برای نمایش فیلم سامان مقدم در نظر گرفته اند که تمامی ظرفیت آنها تا کنون پر شده است.

با توجه به این که دو روز تا آغاز اکران فیلم “نهنگ عنبر۲” فرصت باقی است، پیش بینی می شود تا پایان روز سه شنبه بسیاری دیگر از سانس های این فیلم، در سینماهای نمایش دهنده آن پر شود و فیلم سامان مقدم افتتاحیه موفقی در گیشه سینماها داشته باشد.

293 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *