کتاب « اسرار فضانوردان باستانی » منتشر شد

کتاب «اسرار فضانوردان باستانی» نوشته دکتر محسن ایمانیان در حوزه نوجوانان منتشر شده و به بررسی وجود سفینه‌ها و فضانوردان در سیارات دیگر پرداخته است. اصل مورد نظر در نگارش کتاب بر پایه تخیل بوده طوری که این کتاب از وجود موجودات فضایی پا فراتر نهاده و به بررسی سفر فضانوردان در دوران قبل از پیدایش انسان‌ها بر روی زمین پرداخته است.

زمین قبل از انسان موضوعی است که از دیرباز تاکنون مورد توجه کیهان‌شناسان و تاریخ‌دانان علوم است. پاسخ به این سوال که آیا افراد یا موجوداتی قبل از پیدایش انسان به زمین، سفر کرده‌اند؟ خود موضوعی است که بارها توسط دانشمندان تحقیق و بررسی شده است و در مواردی به پاسخ‌هایی از قبیل وجود موجودات زنده در تب‌اخترها یا پالسارها رسیده‌اند که اولین بار توسط جاسلین بل برنر و آنتونی هیوش از دانشگاه هاروارد مطرح و خیلی زود رد نظریه آنها منتشر شد.

این نظریه که فضانوردان باستانی در زمان‌های گذشته از کره زمین دیدار کرده‌اند برای همه ما می‌تواند جالب و هیجان‌انگیز باشد. اگرچه هنوز در درستی آن بحث‌های فراوانی وجود دارد و هرسال سمینارها و جلسات گوناگونی در سراسر اروپا و آمریکا پیرامون آن برگزار می‌شود.

از آنجا که آگاهی یافتن نوجوانان از جزییات این نظریه می‌تواند دانش آنها را افزون‌تر سازد. در این کتاب سعی شده است مدارک و اطلاعات مربوط به نظریه (فضانوردان باستانی) از منابع مختلف گردآوری شود و همراه با تصاویر متنوعی در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

کتاب «اسرار فضانوردان باستانی» مرجع کامل نظریه فضانوردان باستانی با بیش از ۱۴۶ تصویر زیبا و بی‌نظیر است و توسط انتشارات سبزان منتشر شده است.

280 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *