یاد “وین دیزل” از “پل واکر” در مراسم MTV Awards امسال

در مراسم اهدای جوایز MTV امسال، وین دیزل، هنگام گرفتن جایزه نسل، از پل واکر همکار فقیدش یاد کرد.

در حالی که “خشمگین ۷” آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های “سریع و خشمگین” با حضور پل واکر بود، وین دیزل یاد دوستش را در مراسم دیشب MTV زنده کرد.

وین دیزل در این مراسم با اشاره به پل واکر که سال ۲۰۱۳ در تصادف اتومبیل درگذشت، گفت:(( سال ۲۰۰۲ من روی همین صحنه ایستاده بودم و MTV به پل واکر و من جایزه بهترین اثر دو نفری را اهدا کرد. اکنون ۱۵ سال بعد، من با همه خانواده‌ این فیلم اینجا هستم و شما به ما جایزه یک نسل را اهدا کرده‌اید.))

دیزل، جوردانا بروستر، تیرس گیبسون و میشل رودریگز در مراسم اهدای جایزه تلویزیونی و سینمایی MTV، جایزه نسل را برای مجموعه فیلم‌های “سریع و خشمگین” دریافت کردند.

وین دیزل که بازیگر “محافظان کهکشان” هم هست همچنین از هوادارانش تشکر کرد و گفت:(( از نسلی که از این مجموعه چندفرهنگی استقبال کردند تشکرمی‌کنم؛ از فیلمی که در آن هیچ اهمیتی ندارد که رنگ پوست تو چیست یا از کدام کشور هستی.))

وی افزود:(( هیچوقت نمی‌توانم روی صحنه‌ای بایستم و درباره “سریع و خشمگین” حرف بزنم و از عشقم به برادرم “پابلو” نگویم. برادر ما پابلو امیدواریم تو هم افتخار کنی که این جایزه را گرفتیم و ما هم از تو بسیار سپاسگزاریم.))

“خشمگین ۷” آخرین فیلم از این مجموعه بود که با بازی پل واکر اکران شد و در اواسط ساخته شدن این فیلم او در حالی که ۴۰ ساله بود در تصادف اتومبیل جان باخت.

فیلم هشتم از این مجموعه اکنون در حال اکران در سینماهای جهان است.

در بیست ششمین دوره جشنواره MTV ، “دیو و دلبر” جایزه بهترین فیلم سینمایی سال را دریافت کرد و “اما واتسون” که در این فیلم در نقش دلبر ظاهر شده جایزه بهترین بازیگر زن سینما را به خانه برد.

444 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *