زندگی لوکس و هزینه های “جانی دپ” به روایت تصویر!

“جانی دپ”, ستاره‎ی بزرگ هالیوودی، به دلیل داشتن زندگی عاری از تکلف، پر زرق و برق و خرج های نامعقول و گزاف خود دوباره در مخصمصه قانون گرفتار شد.
کاپیتان جک اسپاروی دزدان دریایی کارائیب چند ماه پیش از شرکتی که مدیریت مالی وی را به عهده داشت شکایت و غرامت ۲۵ میلیون دلاری درخواست کرده بود.

اما گویا شرکت “منجمت گروپ” نیز دست روی دست نگذاشته و متقابلا از جانی دپ شکایت کرده است. مدیران این کمپانی، هنرپیشه موردبحث را به ولخرجی های گزاف و سبک زندگی افراطی متهم کرده اند. از جمله می توان به هزینه ۷۵ میلیون دلاری برای خرید، بازسازی و مبلمان ۱۴ خانه، خرید قایق تفریحی ۴۵ متری به قیمت ۱۸ میلیون دلار و پرداخت ۳٫۶ میلیون دلار به طور سالانه برای کارمندان اشاره کرد.

با این مقدمه شاید بد نباشد به املاک و دارائی هایی که جانی دپ در سال های اخیر داشته، خریده، فروخته یا همچنان مالک آن هاست نگاهی داشته باشیم و بیشتر با سبک زندگی این بازیگر محبوب آشنا شویم.

شرکتی که مدیریت مالی جانی دپ را به عهده دارد، گفته است که وی در سال‌ های گذشته حدود ۷۵ میلیون دلار برای خرید، بازسازی و مبلمان ۱۴ خانه هزینه کرده است.

مدیران مالی جانی دپ او را متقاعد کرده اند که برخی از دارائی های خود را بفروشد تا از عهده مخارج ماهانه خود که حدود ۲ میلیون دلار است، بر بیاید.

یکی از هزینه های مالی ماهانه ی دپ، مخارج قایق ۱۸ میلیون دلاری اش است.

یکی از مدیران مالی این هنرپیشه مشهور هالیوودی به نام “جوئل ماندل” او را به فروش این قایق متقاعد کرد تا بدین واسطه ۳۵۰ هزار دلار ماهانه پس انداز شود.

گفته می شود این قایق را جی کی رولینگ، نویسنده مشهور مجموعه داستانی هری پاتر در سال ۲۰۱۶ میلادی خریداری کرد.

البته جی کی رولینگ نیز ۸ ماه پس از خریداری، این قایق را به قیمت ۱۹٫۳ میلیون دلار برای فروش گذاشت.

از جمله دارائی های باقی مانده ی جانی دپ می توان به روستایی با مساحت ۱۵۰ هزار متر مربع در جنوب کشور فرانسه اشاره کرد که هنوز در مالکیت دپ قرار دارد.

این روستا در حومه شهرستان سن تروپز واقع شده است.

قیمت این بنای باقی مانده از قرن ۱۸ میلادی، ۲۵ میلیون دلار برآورد شده و گفته می شود دپ حدود ۱۱ میلیون دلار برای تزئینات داخلی آن هزینه کرده.

این روستای شخصی، یک خانه اصلی، ۶ کلبه چوبی برای مهمان ها، یک رستوران و مجموعا ۱۵ اتاق خواب و ۱۴ سرویس بهداشتی دارد.

همچنین باید به دو استخر و یک اتاق مخصوص نقاشی اشاره کرد که گفته می شود محبوب ترین اتاق جانی دپ است.

دپ همچنین ۳ جزیره در باهاماس دارد که حدود ۵٫۳۵ میلیون دلار برای خرید آن ها هزینه کرده.

یکی از جزایر به نام Little Halls Pond Cay شش ساحل مجزا دارد.

اما بزرگ ترین ولخرجی جانی دپ را می توان خرید ۵ پنت هاوس در یک ساختمان در مرکز شهر لس آنجلس دانست.

چشم انداز پنت هاوس های یاد شده، ساختمان هنری ایسترن کلمبیاست.

جانی دپ این واحدهای آپارتمانی را در خلال سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ با قیمت ۷٫۲ میلیون دلار خریداری کرد.

همه آن ها قبلا به طور کلی ۱۲٫۷۸ میلیون دلار لیست شده بودند، اما اکنون به طور جداگانه به فروش می رسند. دو واحدی که در آخر خریداری شده اند به مبلغ های ۳ و ۲٫۵ میلیون دلار قیمت گذاری شده اند.

۳ واحد اولی نیز هر کدام بین ۱٫۸ تا ۲٫۵ میلیون دلار قیمت دارند.

همچنین باید بدانید که دپ ۵ خانه دیگر هم در هالیوود هیلز دارد که مجموعا ۱۹ میلیون دلار قیمت دارند و دپ در نظر دارد بین خانه های خود در این منطقه تونل کشی کند!

910 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *