بازیگر شخصیت منفی Deadpool 2 معرفی شد | جزئیات به همراه تاریخ اکران

تولید و فیلمبرداری فیلم Deadpool 2 به زودی در مونترال کانادا آغاز خواهد شد. این در حالی است که جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون به نقل از کمپانی فاکس قرن بیستم، از اضافه شدن بازیگر دیگری به جمع بازیگران این فیلم مورد انتظار خبر داده اند. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، جک کزی به جمع بازیگران فیلم Deadpool 2 اضافه شده و قرار است نقش منفی اصلی این فیلم را بازی کند. با این حال، تاکنون نقش کزی در این فیلم رسما تایید یا اعلام نشده است؛ اما منابع نزدیک به وب‌سایت ددلاین می‌گویند او قرار است نقش بلک تام (Black Tom) را که یک میوتنت ایرلندی است، در فیلم Deadpool 2 بازی کند.

در کامیک، بلک تام می‌تواند گیاهان زنده را کنترل کند و همچنین با یک چوب سنتی ایرلندی به نام Shillelagh، با دشمنان خود مبارزه می‌کند. تاکنون کمپانی فاکس قرن بیستم اطلاعیه‌ای رسمی در مورد این خبر منتشر نکرده و تنها در گفتگو با وب‌سایت ددلاین این خبر را تایید کرده است. با این حال، انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری از بازیگران فیلم Deadpool 2 اعلام شود. کزی بیشتر برای بازی در نقش گیبریل بولیوار در سریال The Strain (دگردیسی) شناخته شده است. او همچنین در فیلم Baywatch (بی‎واچ) نیز حضور دارد که اخیرا اکران آن آغاز شده است.

رایان رینولدز در نقش ددپول، جاش برولین در نقش کیبل، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل و مورنا باکرین در نقش ونسا، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Deadpool 2 تایید شده است. همچنین طبق شایعه‌ای که ماه گذشته منتشر شد، سه عضو دیگر گروه ایکس‌-‌فورس (X-Force) نیز در این فیلم حضور کوتاهی خواهند داشت.

کارگردانی فیلم Deadpool 2 بر عهده دیوید لیچ خواهد بود. او جانشین تیم میلر، کارگردان فیلم Deadpool شد که پس از اختلاف با کمپانی فاکس قرن بیستم پروژه ساخت این فیلم را ترک کرده بود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند قسمت اول بر عهده پاول ورنیک و رت ریس بوده است.

فیلم Deadpool 2 قرار است در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

302 بازدید

یک دیدگاه

  1. با این اوصاف اواسط تابستون امسال باید منتظر ددپول باشیم برای دانلود ????

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *