نخستین پوستر IMAX فیلم مومیایی (The Mummy) با حضور تام کروز

چندی پیش کمپانی ، گوشه‌ای از جنگ بین تام کروز و نیروی‌های اهریمنی را با انتشار پوستر IMAX اقتباس جدید فیلم مومیایی (The Mummy) به طرفداران این سری نشان داد.

تقریباً تا دو هفته دیگر اکران جهانی فیلم The Mummy شروع خواهد شد. این فیلم، درواقع اولین فیلم دنیای سینمایی هیولایی کلاسیک کمپانی یونیورسال خواهد بود. این دنیای سینمایی قرار است جهان تاریک (Dark Universe) نامیده شود و فیلم عروس فرانکنشتاین (Bride of Frankenstein) دومین فیلم این دنیای سینمایی خواهد بود که در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ بهمن ۱۳۹۷) اکران شود. کمپانی یونیورسال مدتی قبل تریلر پایانی فیلم The Mummy را هم منتشر کرد. اکنون این کمپانی نخستین پوستر IMAX این فیلم را عرضه کرده است که مانند پوسترهای قبلی، تمرکز آن روی تام کروز است.

این پوستر که توسط وب‌سایت کولیدر منتشر شده، تام کروز را نشان می‌دهد که وارد مقبره‌ای مخوف شده که در آنجا تابوت پرنسس آمنت حضور دارد. در این صحنه، گروهی وارد مقبره باستانی می‌شوند که تابوت دختر خیانت‌کار پادشاه در آنجا قرار دارد. آمنت قرار است پس از رهایی از این مقبره، با استفاده از قدرت تاریک و شیطانی خود پنجره جدیدی را به دنیای خدایان و هیولاها باز کند.

شما می‌توانید نخستین پوستر IMAX این فیلم را در زیر مشاهده کنید:

در دنیای سینمایی Dark Universe قرار است شاهد هیولاهای قدیمی مختلفی ازجمله آقای هاید، مرد نامرئی، مرد گرگ نما و فرانکشتاین باشیم. لازم به ذکر است، یونیورسال حضور خاویر باردم و جانی دپ را در فیلم‌های آینده این مجموعه تأیید و اعلام کرده است. باردم در نقش فرانکنشتاین و دپ در نقش مرد نامرئی، در دنیای سینمایی Dark Universe به ایفای نقش خواهند پرداخت. علاوه بر این، راسل کرو نیز نقش دکتر جکیل/آقای هاید را بر عهده دارد. همچنین کارگردانی فیلم Bride Of Frankenstein بر عهده بیل کاندن_کارگردان فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر)_خواهد بود. بااین‌حال تاکنون بازیگر نقش عروس فرانکشتاین انتخاب و معرفی نشده است.

کارگردانی فیلم The Mummy بر عهده الکس کورتزمن بوده است. تام کروز، راسل کرو، آنابل والیس، سوفیا بوتلا و جیک جانسون از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده، فیلم The Mummy در سه روز نخست اکران خود حدود ۴۰ میلیون دلار خواهد فروخت که بسیار پایین‌تر از انتظارات است. بودجه ساخت این فیلم حدود ۱۲۵ میلیون دلار بوده و یونیورسال امیدوار است این فیلم بتواند عملکرد خوبی در گیشه داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود که علاوه بر کرو، کروز و والیس نیز برای ایفای نقش دوباره در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی Dark Universe بازگردند.

فیلم The Mummy در تاریخ ۹ ژوئن امسال (۱۹ خرداد) به روی پرده‌ی سینماها خواهد رفت.

208 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *