جزئیاتی از قسمت پایانی فصل هفتم سریال Game of Thrones

طبق اطلاعات منتشر شده در وب سایت ها، قسمت پایانی سیزن هفتم این سریال رکورد طولانی‌ترین قسمت این سریال را به نام خود ثبت کرده است.

حدود یک ماه دیگر تا پخش فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) از شبکه HBO آغاز فاصله داریم و حال در جریان این موضوغ، قسمت پایانی فصل هفتم این سریال رکورد طولانی‌ترین قسمت تمام فصل‌های این سریال را شکسته است.

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری زمان قسمت پایانی فصل هفتم این سریال قرار است ۸۱ دقیقه باشد و طبق این اطلاعات ، که وب‌سایت نگهبانان دیوار منتشر کرده، شبکه HBO اخیرا فهرست و اطلاعات قسمت‌های فصل هفتم سریال Game of Thrones را در وب‌سایت خود اضافه کرده است که در آن زمان هر هفت قسمت این فصل سریال نیز دیده می‌شود.


مطالب مرتبط: انتشار ۱۵ تصویر جدید از هفتمین فصل از سریال Game of Thrones


2fasl.com | پوستر فصل هفتم سریال GAME OF THRONES

در حالی که زمان پنج قسمت اول فصل هفتم سریال Game of Thrones حدود یک ساعت است، زمان دو قسمت پایانی این سریال بسیار طولانی‌تر خواهد بود و به نظر می‌رسد که شاهد اتفاقات بسیار مهمی در آن خواهیم بود. به عنوان مثال، زمان قسمت ششم فصل هفتم این سریال ۷۱ دقیقه خواهد بود که سه دقیقه بیشتر از رکورد قبلی که متعلق به قسمت پایانی فصل ششم سریال Game of Thrones بوده است، خواهد بود. همچنین زمان قسمت پایانی نیز ۸۱ دقیقه است که در تاریخ این سریال بی‌سابقه بوده. با این حال، HBO واکنش رسمی به این خبر نداشته است.

پخش هفتگی فصل هفتم سریال Game of Thrones از روز یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد. اخیرا HBO تریلر جدیدی از فصل هفتم این سریال پخش کرده است. همچنین به تازگی ویدیو جدیدی از پشت صحنه تولید و فیلمبرداری فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شده است که مراحل طراحی لباس شخصیت‌ها را نشان می‌دهد. علاوه بر این، شبکه HBO اعلام کرده که ممکن است فصل هشتم این سریال تا سال ۲۰۱۸ پخش نشود. در حال حاضر شبکه HBO در حال ساخت پنج سریال فرعی براساس سریال Game Of Thrones است.

497 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *