بی بی سی تمدید کرد؛ سریال کارآگاهی لوتر با فصل پنجم بر‌می‌گردد

ادریس البا که برای بازی در نقش کارآگاه لندنی «جان لوتر»، تاکنون چند بار موفق به دریافت نامزدی جایزه امی و برد یک جایزه گلدن گلوب در رشته بهترین بازیگر نقش اصلی مرد تلویزیون شده است، با فصل پنجم «لوتر» به شبکه «بی بی سی» بر می‌گردد.

ادریس البا در نمایی از سریال لوتر | ۲fasl.com

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری ، نیل کراس خالق اصلی و سازنده این درام جنایی معروف که پخش آن از سال ۲۰۱۰ آغاز شده است، تولید فصل بعدی سریال را نیز عهده دار خواهد بود. طبق برنامه‌ریزی اعلام شده از سوی سازندگان، تولید فصل پنجم سریال «لوتر» از اوایل سال ۲۰۱۸ برای پخش از شبکه «بی بی سی» و «بی بی سی امریکا» آغاز می‌شود.

وبسایت رسمی این شبکه تلویزیونی اعلام کرد که او و البا طی تصمیمی مشترک به این نتیجه رسیده‌اند که شخصیت لوتر همچنان از ظرفیت لازم برای قصه‌پردازی بیش‌تر برخوردار است. کراس می‌گوید: «چون ما عاشق جان هستیم و کنجکاویم بدانیم قرار است با چه اتفاقات تازه‌ای روبه‌رو شود. در نهایت، گوشی را برداشتیم و با بعضی رفقای قدیمی تماس گرفتیم و پرسیدیم آیا مایلند بدانند قرار است چه اتفاقاتی در آینده رخ بدهد. معلوم شد که چنین تمایلی وجود دارد. به همین خاطر، تصمیم گرفتیم فصل بعدی را بسازیم.»

البا بازیگر ۴۴ ساله انگلیسی هم در این‌باره می‌گوید: «از این که موفق شده‌ایم این کار را به سرانجام برسانیم هیجان‌زده‌ام و مشتاقانه منتظرم دوباره آن کت معروف را به تن کنم.»

سارا بارنت رییس «بی بی سی امریکا» هم با استقبال از ادامه این درام جنایی گفته است: «نیل کراس، ادریس البا و کل تیم سازنده نابغه هستند و همگی از همین حالا نفس‌مان در سینه حبس شده تا ببینیم در فصل بعدی سریال که ندیده می‌شود گفت درخشان است، چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد.»

197 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *