دنباله فیلم «The Conjuring» ساخته خواهد شد

پروژه سینمایی «دغل‌باز» (به انگلیسی: The Crooked Man) به عنوان روایتی مستقل از نسخه اصلی فیلم ماورایی ترسناک «احضار» و با محوریت شخصیت شرور «احضار ۲» مقابل دوربین می‌رود. مایک ون وس نگارش فیلمنامه چهارمین اسپین‌آف سینمایی فیلم موفق «احضار» را بر اساس داستانی از جیمز ون به عهده دارد. ون که به عنوان معمار اصلی آن‌چه اکنون به «جهان احضار» معروف است، شناخته می‌شود، با مشارکت پیتر سافرن نسخه سینمایی روایت جدیدش را تهیه و تولید می‌کند.

از سال ۲۰۱۳ به بعد که فیلم اصلی The Conjuring روی پرده رفت و با اقبال گسترده روبه‌رو شد، تاکنون سه دنباله مستقل دیگر با اقتباس از جهان داستانی این فیلم ترسناک مقابل دوربین رفته‌اند، از جمله «آنابل»، «آنابل: خلقت» و «راهبه». استقبال هواداران سینمای وحشت از این مجموعه سینمایی به قدری بوده است که تا امروز، مجموع فروش جهانی دو فیلم «احضار» و فیلم ۲۰۱۴ «آنابل» به بیش از ۸۹۷ میلیون دلار در گیشه سینماهای دنیا رسیده است.

این در حالی است که به گزارش «ورایتی»، فیلم «آنابل: خلقت» (Annabelle: Creation) از جمعه ۱۱ اوت (۲۰ مرداد) امسال در سینماهای دنیا اکران می‌شود. فیلم «راهبه» (The Nun) هم برای اکران در تاریخ ۱۳ ژوییه ۲۰۱۸ آماده خواهد شد.

دومین فیلم «احضار» روایتگر داستان یک دختر بچه ۱۱ ساله بریتانیایی در سال ۱۹۷۷ است که روحش به تسخیر ارواح شیطانی در آمده است. یک سال بعد، استودیوی «نیولاین» فیلم «آنابل» را با محوریت عروسک شیطانی داستان «احضار» (۲۰۱۳) روی پرده برد که این دنباله مستقل با موفقیتی چشمگیر روبه رو شد. این فیلم ترسناک که تنها با صرف شش میلیون دلار بودجه تهیه و تولید شده بود، موفق شد به فروشی برابر با ۲۵۶ میلیون دلار در گیشه سینماهای دنیا دست پیدا کند.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” ]منبع:icinema[/button]

108 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *