کنترلر های کلاسیک نینتندو SNES برای سوییچ معرفی شد

کمپانی ۸Bitdo کنترلر‌های جدیدی را شبیه به کنترلرهای  کنسول SNES به همراه کنترلر آرکید استیک و اسپیکر‌ها برای نیتندو سوییچ و پی‌سی معرفی کرد.

به گزارش بخش بـــازیهای ویدیـــویی دوفصل ، کمپانی ۸بیتدو (۸Bitdo) محصول جدیدی را برای کنسول نینتندو سوییچ تولید کرده است که می‌تواند دوستداران نینتندو را به خود جذب کند. کمپانی نام‌برده شده کنترلر‌هایی را برای کنسول نینتندو سوییچ تولید کرده است که شبیه به کنترلرهای  کنسول SNES طراحی شده است. کنترلر‌های جدید که با نام SNES30 Pro معرفی شده‌اند دارای ویژگی‌هایی همچون بلوتوث، حسگر لرزشی، کنترلر‌های حسگر، چراغ LED بازیکن و پورت USB مدل C در خود جای داده است. در ادامه می‌توانید نگاهی به تصاویر این کنترلر‌های جذاب بیاندازید.

همچنین در تصاویر توانستیم نگاهی به مدل سوپر فمیکام این کنترلر بیاندزیم که از روی مدل ژاپنی کنسول نینتندو طراحی شده است! هر دو کنترلر برای جایگزینی برای کنترلر Switch Pro  طراحی شده اما می‌توان بر روی کامپیوترهای ویندوزی  و گوشی‌های تلفن همراه نیز از آنها بهره برد. محصولات جدید برای عرضه در تعطیلات سال نو میلادی برنامه ریزی شده‌اند که بنظر هدیه خوبی برای سال نو می‌تواند باشد!

کمپانی ۸Bitdo کنترلر دیگری نیز برای کاربران سوییچ و رایانه‌های شخصی ویندوزی در نظر گرفته است که با نام NES30 معرفی شد. کنترلر‌های جدید در سبک آرکید استیک (fight stick) طراحی شده است. در ادامه می‌توانید عکس کنترلر آرکید استیک را مشاهده کنید.

آخرین محصول نیز دو اسپیکر مکعبی است که صدای دوطرفه و قو‌ی‌ای را برای کاربران سوییچ به ارمغان می‌آورد. اسپیکر‌های جدید از سیستم وایرلس بهره می‌برد اما همچنین می‌توان از طریق کابل AUX نیز آنها را به کنسول‌ متصل کرد. در انتها می‌توانید عکس اسپیکر‌های جدید را مشاهده کنید.

دو محصول یاد شده یعنی کنترلر آرکید استیک و بلندگوی‌های جدید زودتر از کنترلر‌های SNES عرضه خواهند شد و پاییز سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” ]gamespot[/button]

276 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *