بالاترين ميزان رضايتمندی برای خریداران پورشه در ایران

طبق جديد ترين ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ISQI معين موتور نماينده رسمي پورشه در ايران موفق شده است تا رتبه اول رضايتمندي مشتريان در حوزه خدمات بعد از فروش را كسب كند.
ISQI بعنوان نهاد رسمي بررسي كننده كيفيت خدمات در ايران هر فصل كيفيت خدمات ارائه شده توسط خودروسازان و همچنين وارد كنندگان خودرو را در دو حوزه ميزان رضايتمندي مشتريان از خدمات فروش و همچنين خدمات بعد از فروش ارزيابي می كند.
طبق آخرين گزارش منتشر شده توسط شركت بازرسي كيفيت و استادارد ايران ، در بخش خدمات بعد از فروش خودروً معين موتور در ميان تمامي وارد كنندگان و توليد كنندگان خودرو با كسب ٧٧٦ امتياز در رتبه نخست ميزان رضايتمندي مشتريان قرار گرفته است . در رتبه دوم ايرتويا با ٧٦٢ امتياز و در رتبه سوم أطلس خودرو با ٧٤٩ امتياز قرار گرفته است . اين در حالي است كه از نظر ISQI امتياز ايده آل در بخش خدمات ٧٥٠ است و بدين ترتيب تنها معين موتور و ايرتويا موفق شده اند تا امتيازي بيش از نمره هدف گذاري شده كسب كنند . در رتبه چهارم و پنجم مَيزان رضايتمندي مشتريان از كيفيت خدمات بعد از فروش هم آسان موتور و ايران خودروً قرار گرفته اند. لازم به ذكر است در رتبه بندي نهايي سال ١٣٩٥ نيز معين موتور با كسب ٧٨٩ امتياز بالاترين رتبه رضايتمندي مشتريان در سال گذشته را به خود اختصاص داد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” ]خودروبانک[/button]

153 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *