اولین کنسرت امیرعباس گلاب برگزار می‌شود

بالاخره پس از سال‌ها فعالیت؛ امیر عباس گلاب بر روی صحنه‌ی اجرا خواهد رفت.

به گزارش بخش موسیقی دوفصل ، به نقل از منبع خبری، امیرعباس گلاب خواننده جوان موسیقی پاپ برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می‌رود.

امیرعباس گلاب در روزهای نهم و دهم مرداد و طی چهار سانس آثار خاطره انگیزش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا می‌‌کند. در حال حاضر تمرینات این خواننده به همراه اعضای گروهش آغاز شده و شنیده‌ها حاکی از تدارک دیدن دست اندرکاران کنسرتش برای اولین اجرای این خواننده که برنامه های مفصلی ترتیب داده اند، است.نخستین کنسرت امیرعباس گلاب در حالی نیمه تابستان برگزار می‌شود که این خواننده‌ي پرطرفدار برای رسیدن به صحنه مسیر نسبتاً طولانی را طی کرد. او در اولین سال‌های فعالیت جدی خود به طور غیررسمی کار می‌کرد اما در سال ۸۹ با تیتراژ سریال «ستایش» توانست در تلویزیون حاضر شود و فعالیت خود را رسمی کند. در ادامه فعالیت هایش با ناهمواری های زیادی برخورد داشت و در اخراز سال گذشته همکاری خود را با شرکت اکسیر نوین آغاز کرد.

همچنین بد نیست بدانید به زودی تور کنسرت های امیرعباس گلاب در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌شود.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”http://nava.ir/news/pop/first-concert-of-amirabbas-golab-will-be-held”]Nava[/button]

197 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *