تاریخ انتشار فصل چهارم سریال انیمیشنی BoJack Horseman مشخص شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس تاریخ انتشار فصل چهارم سریال BoJack Horseman را تایید و منتشر کرد. ازین قرار است که فصل چهارم این سریال انیمیشنی در تاریخ ۸ سپتامبر امسال (۱۷ شهریور) منتشر شود. علاوه بر اعلام تاریخ انتشار، صفحه رسمی این سریال در توییتر، اولین تصویر رسمی فصل چهارم سریال BoJack Horseman را به نمایش گذاشته است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

سریال BoJack Horseman داستان درباره ی اسبی انسان‌نما به نام بوجک هورسمن است که قبلا ستاره برنامه سیتکام محبوبی به نام Horsin’ Around بوده است، اما هجده سال پس از کنسل شدن سریال را به بطالت و بیهودگی گذرانده است. به دنبال انتشار فصل سوم این سریال در جولای سال گذشته، سریال BoJack Horseman برای فصل چهارم بروز شد. سه فصل اول این سریال انیمیشنی شامل ۱۲ قسمت است و پیش بینی میشود که فصل چهارم این سریال نیز دارای ۱۲ قسمت باشد.

با این حال، نت‌فلیکس هنوز جزئیات بیشتری از فصل چهارم سریال BoJack Horseman اعلام نکرده است. بازیگرانی همچون ویل آرنت در نقش بوجک هورسمن، ایمی سداریس در نقش شاهزاده کارولین، الیسون بری در نقش دایان نگوین، پل اف. تامپکینز در نقش آقای کره بادام زمینی و آرون پال در نقش تاد چاوز، به عنوان صداپیشه در سریال BoJack Horseman حضور دارند و به این کارمی‌پردازندو نبز در فصل چهارم این سریال نقش ایفا میکنند.

 

131 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *