تاریخ اکران ساعت پنج عصر مشخص شد

قبل تر قرار بود که فیلم «ساعت پنج عصر» چندروز گذشته در سینماهای تهران و شهرستان اکران شود اما چند روز قبل ازاکران، انتشار این خبر که شورای پروانه نمایش اصلاحیه‌های جدیدی برای اولین فیلم سینمایی مهران مدیری در نظر گرفته است ،باعث تاخیر در نمایش این فیلم شد. امروز علی سرتیپی پخش کننده «ساعت پنج عصر» گفت که پس از حل شدن «برخی سوءتفاهمات» این فیلم سینمایی از جمعه هفته آینده به سینماهای کشور می آید.

سیامک انصاری در ساعت ۵ عصر | ۲fasl.com

علی سرتیپی در برنامه «حالا خورشید» درمورد اکران فیلم «ساعت پنج عصر» اعلام کرد: «پس از سوءتفاهم کوچکی که در روزهای گذشته در شورای پروانه نمایش در مورد فیلم «ساعت پنج عصر» به وجود آمده بود، این دوستان شب گذشته دوباره فیلم آقای مدیری را تماشا کردند و تمام این سوءتفاهمات برطرف شد و قرار است از جمعه هفته آینده این فیلم سینمایی به نمایش درآید. من به همه مردم اطمینان می‌دهیم که یک فیلم دیدنی را از آقای مدیری خواهند دید.»

فیلم «سینمایی ساعت پنج عصر»‌ در هفته جاری حواشی بسیاری با خود به همراه داشت. عدم اکران این فیلم سینمایی موجب این امر شد که مهران مدیری در گفت‌وگو با بانی فیلم بگوید که او فیلم سیاسی نساخته که برخی آن را سیاسی عنوان کرده اند. او تاکید کرد که «ساعت پنج عصر» یک کمدی اجتماعی است.

مهران مدیری، کارگردان و بازیگر سینمایی ساعت ۵ عصر | ۲fasl.com

سیامک انصاری، آزاده صمدی، امیر جعفری، نگین معتضدی و… از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «ساعت پنج عصر» مدیری ،ایفای نقش می‌کنند.

 

59 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *