جدیدترین اثر «هژیر مهرافروز» دیجیتالی منتشر شد!

آلبوم «آمده ام که سر نهم» به آهنگسازی و خوانندگی «هژیر مهرافروز» از طریق«بیپ تونز» بصورت دیجیتالی در دسترس مخاطبین موسیقی ایران قرار گرفت.

این اثر، مجموعه‌ای است از بهترین آثار این هنرمند است که به گفته خود او بیشتر آنها تاحالا به درستی شنیده نشده و مخاطبین کامل دریافت نکرده اند. دلیل انتشار این مجموعه ارائه‌ی تازه و منسجم کارهای وی است.

«هژیر مهرافروز» از سن پنج سالگی به یادگیری موسیقی پرداخته است،وی هدایت کننده ی اصلی خود را به این راه خانواده‌اش می داند و در این راه همواره دایی خود مرحوم «سیدخلیل عالی نژاد» لطف و رهنمودهای بسیاری به وی کرده است. موسیقی مهرافروز با مخاطب ارتباط نزدیکی برقرار می‌کند و از عناصر ایرانی به نحوی موثر استفاده میکند. سبکش نوع خاصی از موسیقی تلفیقی است که با حفظ چهارچوب‌های کلاسیک موسیقی ایرانی؛ از عناصر پاپ نیز به درستی بهره می‌برد و نظر مخاطب را به خود جلب میکند. مضمون بیشتر اشعار کارهایش عرفانی است و عنوان هوشمندانه عنوانی مناسب برای انتخاب‌ اشعار این هنرمند است. شاهدی دیگر بر این جریان ،همکاری و رابطه عمیق و دوستانه وی با «عباس زرونده» شاعر توانا است.

هژیر مهرافروز | ۲fasl.com

برای دریافت و تهیه نسخه اصلی و دیجیتال آلبوم موسیقی «آمده‌ ام که سر نهم» می‌توانید به بیپ تونز مراجعه کنید. در ضمن به ده نفر از اولین خریداران این آلبوم مجموعه‌ای نفیس از آثار مهرافروز همراه با امضا و دستخط این هنرمند به هنردوستان عزیز تقدیم می‌گردد.

 

106 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *