تصاویر احتمالی گلکسی نوت ۸ | قیمت به همراه زمان عرضه

تصاویر جدیدی از بخش جلویی فبلت مورد انتظار گلکسی نوت ۸ سامسونگ فاش شده است.

به گزارش بخش تکنولوژی دوفصل ، تاکنون عکس‌های بسیاری از شکل و شمایل نمای پشتی و جلویی گوشی‌ هوشمند گلکسی نوت ۸ سامسونگ منتشر شده است اما امروز یکی از افشاگران اخبار فناوری، در حساب کاربری توییتر خود تصاویر جدیدی منتشر کرده که نمای جلویی فبلت مورد انتظار گلکسی نوت ۸ را نشان می‌دهد. بر خلاف بسیاری از تصاویری که قبلا از این محصول فاش شده، در این عکس‌های جدید گوشی مورد بحث بدون قاب محافظ به نمایش درآمده است. این احتمال وجود دارد کهگلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲۳ آگوست (یکم شهریور) به‌صورت رسمی معرفی شود. از آنجا که روند کاهشی فروش گلکسی اس ۸ آغاز شده است، معرفی گلکسی نوت ۸ احتمالا کمی زودتر از موعد مورد انتظار انجام خواهد شد.

تصاویر احتمالی گلکسی نوت ۸ | ۲fasl.com

در بسیاری از تصاویر قبلی فاش شده از گلکسی نوت ۸، شاهد دوربین دوگانه‌ی پشتی روی این محصول بودیم. ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته است همانند دو گوشی‌ هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، سنسور اثر انگشت گلکسی نوت ۸ را نیز در پشت این دستگاه تعبیه کند. البته یک تغییر بزرگ در محل جای‌گیری سنسور اثر انگشت نوت ۸ وجود دارد. محل قرارگیری سنسور اثر انگشت در گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس باعث می‌شود لنز دوربین در اثر تماس با انگشت کاربر، پر از لکه باشد؛ اما در گلکسی نوت ۸ این سنسور به‌واسطه‌ی فلش ال‌ای‌دی دوگانه، از لنز دوربین جدا شده است.

با توجه به خبرها و شایعاتی که تا به این لحظه از فبلت پرچم‌دار بعدی سامسونگ منتشر شده است، تقریبا می‌دانیم که این محصول چه ویژگی‌هایی خواهد داشت و طراحی آن چگونه خواهد بود. قیمت احتمالی گلکسی نوت ۸ سامسونگ حدود ۹۰۰ دلار آمریکا اعلام شده است که از قیمت احتمالی آیفون ۸ بسیار کمتر خواهد بود

61 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *