گزارش مفصل کنسرت ۲۲تیرماه کاوه یغمایی

کاوه یغمایی پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، در تالار وزارت کشور به روی صحنه رفت. حضور کاوه یغمایی برروی استیج با هنرنمایی گروهش همراه بود و او با آهنگ تردید، آخرین قطعه از آلبوم منشور کنسرت را آغاز کرد.

حضور شاهرخ ایزدخواه نوازنده چیره دست گیتار الکتریک و از اعضای پایه گذار گروه خاطره انگیز اوهام در این کنسرت، که پس از سال‌ها برای اجرا با کاوه یغمایی از کانادا به ایران آمده بود، بسیاری از تماشاچیان را به وجد آورد. شاهرخ ایزدخواه در قطعه سفر گروه کاوه یغمایی را همراهی کرد.

از نکات جالب این کنسرت حضور سیامک بغدادی خواننده گروه منفی یک (Minus1) به عنوان بک وکال بود.

در بخشی از کنسرت، هواداران با شعار «کوروش دوست داریم» ابراز علاقه خود را به پدر کاوه یغمایی نشان دادند. کاوه یغمایی نیز از حضار تشکر کرد و گفت:” من هم امیدوارم روزی کوروش را روی صحنه ببینم و امید دارم صدای من و شما به گوش کوروش برسد. ”

شاید عجیب‌ترین قسمت از این کنسرت حضور بابک شهرکی نوازنده ویولن برای اجرای یک قطعه مشترک با گروه کاوه یغمایی بود. بدون شک این همکاری مشترک در قالب موسیقی راک نبود و همین موضوع بسیاری را شگفت زده کرده بود!

قطعه پایانی نیز با سورپرایز ویژه کاوه همراه شد. کاوه یغمایی بیان کرد که شخصیتی سال‌ها در کنار او بوده اما او هیچگاه فرصت همکاری با وی را پیدا نکرده، سپس از برادرش کامیل یغمایی خواست تا به روی صحنه بیاید. این لحظه کامیل یغمایی با تشویق مخاطبان به روی صحنه رفت و در قطعه ۴۸ ساعت کاوه یغمایی را همراهی کرد. همچنین کاوه یغمایی از همکاری‌های بیشتر با کامیل یغمایی در آینده نزدیک خبر داد.

اعضای گروه کاوه یغمایی در این کنسرت، نیلوفر فرزندشاد (کیبورد)، ساتگین یغمایی (کیبورد)، بابک ریاحی پور (گیتار باس)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک) و نیما حمیدی (درامز) بودند.

صدابرداری این اجرا توسط شهرام شعرباف انجام گرفت که با وجود تمام ضعف‌ها بصورت مداوم در حال حل و بررسی مشکلات صدای سالن بود.

این کنسرت به همت شرکت آوای هنر برگزار شد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” ]نوا[/button]

135 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *