«ساعت ۵ عصر» با ۷۰۰ میلیون تومان در اولین روز رکورد شکست!

فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» ساخته سینمایی مهران مدیری در اولین روز از اکران خود، ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشت. این اتفاق در حالی رخ داد که این فیلم امروز در پردیس کوروش به تنهایی نزدیک به ۱۳۰ میلیون تومان فروخته شد و رکورد فروش یک فیلم سینمایی در اولین روز اکران در این پردیس سینمایی را زد. این رکورد پیش از این از ان فیلم «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» بود.

با اکران فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» از امروز و پیش فروش بلیت‌های اینترنتی این فیلم در روزهای گذشته، پیش بینی می‌شد که در روز افتتاحیه اولین ساخته سینمایی مهران مدیری، این فیلم سینمایی فروش خوبی داشته باشد. طبق گفته علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران که مسئولیت پخش این فیلم را دارد، در روز اول اکران «ساعت پنج عصر» ۷۰۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

«نهنگ عنبر ۲» بیشترین فروش افتتاحیه فیلم‌های سینمای ایران را از ان خود کرد، این فیلم در سه روز اول اکران یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فروخت. اما این فیلم در اولین روز اکران خود (چهارشنبه ۲۰ خرداد)، ۲۵۰ میلیون تومان فروش داشته بود. تفاوت «ساعت ۵ عصر» با سایر فیلم‌ها این است که روز جمعه اکران خود را شروع کرده است.

قبل از «نهنگ عنبر ۲»، فیلم «سلام بمبئی» در دو روز اول اکران خود قادر به فروش یک میلیارد و ۱۰ میلیون تومان شده بود ، این فیلم در اولین روز اکران خود پنجشنبه یازدهم آذر ماه ۹۵، ۲۹۰ میلیون تومان در تهران فروش داشته بود و  در روز جمعه دوازدهم آذز ۳۲۰ میلیون تومان فروخته بود که با فروش ۴۰۰ میلیون تومان این فیلم در سینماهای شهرستان فروش دو روز ابتدایی این فیلم به رقمی بیش از یک میلیارد تومان رسیده بود.

امشب کانال تلگرامی «فیلمیران» با اعلام فروش ۷۰۰ میلیون تومانی «ساعت پنج عصر» از قول علی سرتیپی بیان کرد که رکوردهای بیشتری با اکران فیلم مهران مدیری تصویب شده است یکی از این رکوردها به فروش بالای این فیلم در پردیس کوروش اشاره میشود.

«ساعت پنج عصر» در اولین روز اکران خود تنها در پردیس کوروش نزدیک به ۱۳۰ میلیون تومان فروخته است. پیش از این رکورد فروش یک فیلم سینمایی در اولین روز اکران خود در این پردیس، در اختیار به «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» بود. فروش این فیلم در اولین روز اکران خود در پردیس کوروش  به ۶۶ میلیون تومان رسیده بود.

ic[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”icinema.ir”]icinema[/button]

 

119 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *