فیلم سینمایی” O2 “،جدیدترین فیلم آن هاتاوی

آن هاتاوی در تازه ترین فیلم خود، نقش زنی را بازی خواهد کرد که در یک اتاق فریز شده گیر افتاده است.

به گزارش بخش سینمای دوفصل آن هاتاوی، بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار، در جدیدترین نقش‌آفرینی‌اش، در یک فیلم مستقل علمی-تخیلی به نام O2 حضور خواهد یافت. فیلمنامه‌ی این اثر که پیش از این در لیست سیاه قرار داشت، توسط کریستی له‌بلانک نوشته شده و تهیه‌کنندگان در حال حاضر به دنبال گزینه‌ای مناسب برای کارگردانی فیلم می گردند. کمپانی IM Global کار تامین مالی این پروژه را بر عهده گرفته است و سوزان بایمل (Designated Survivor)، گرگ شاپیرو (The Hurt Locker) و استورات فورد (Hacksaw Ridge) نیز به همراه خود هاتاوی تهیه‌کنندگان کار خواهند بود.

داستان فیلم O2 درباره‌ی زنی است که در اتاق فریز شده‌ی مرموزی به صورت ناگهانی بیدار می شود و یادش نمی‌آید چگونه سر از آنجا درآورده است. اکنون نیز باید پیش از تمام شدن هوا، هر چه سریع‌تر راهی برای خروج از اتاق پیدا کند.

هاتاوی ۳۴ ساله که اخیرا تصویربرداری فیلم هشت یار اوشن (Ocean’s Eight) به کارگردانی گری راس را به پایان رسانده، چند پروژه را در مراحل پیش از تولید دارد که از مطرح‌ترین آنها می‌توان به فیلم سرنیتی (Serenity) به کارگردانی استیون نایت و با بازی متیو مک‌کانهی و اوما تورمن و فیلم قایق نجات (The Lifeboat) به کارگردانی فیلمساز ترکیه‌ای، دنیز گامزه ارگوون اشاره کرد. تصویربرداری O2 از پاییز امسال شروع خواهد شد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”2fasl.com”]variety[/button]

 

 

298 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *