انتقاد مهناز افشار از پایان‌بندی سریال «عاشقانه»

وب‌سایت بی‌بی‌سی فارسی در اعلامیه ای درباره تمام شدن ناگهانی سریال «عاشقانه»، گلایه‌های مهناز افشار از پایان‌بندی این سریال را منعکس کرده است. او محدویت‌هایی مانند زمان، سانسور و مسائل مالی به عنوان عوامل چنین پایانی را عنوان کرده و گفته که سازندگان سریال برای فرار از سانسور به اجبار«خودسانسوری» کردند.

مهناز افشار در نقش گیسو | سریال عاشقانه ۲fasl.com

در این گزارش بعد از اشاره به شتابزدگی پایان این سریال آمده است: «مهناز افشار بازیگر نقش گیسو در عاشقانه به بی‌بی‌سی گفت که خودش هم به عنوان یکی از عوامل این سریال معتقد است که  کار پایان‌بندی مناسبی نداشته است. خانم افشار با اشاره به اینکه بسیاری از سریال‌ها و فیلم‎های ایرانی پایان‎بندی ضعفی دارند عنوان کرد عوامل متعددی در چگونگی تمام شدن یک فیلم یا سریال دخیل هستند. بازیگر نقش گیسو گفت در مورد عاشقانه هم محدودیت‌هایی مانند زمان، سانسور و مسایل مالی موجب شد که عاشقانه اینگونه تمام شود.»

این ستاره سینمای ایران که قبلا هم در سریال‌های شبکه نمایش خانگی بازی کرده است ، در ادامه انتقاد خود افزود: «تغییر تصویر گیسو از چیزی که در ذهن مخاطب تصویر سازی شده به کسی که ماموریت دارد فساد را در فعالیت‌های حاج یونس و پسرش کشف و برملا کند، در یک قسمت آن‌هم بعد از شانزده قسمت، نتیجه مطلوبی ندارد.»

افشار همچنین گفته که سازندگان سریال «عاشقانه» برای فرار از سانسور، مجبور به «خودسانسوری» شده‌اند: «طبيعتا قصه، قصه روز و در ارتباط با طبقه‌ای است كه نیازمند اين لوكس بودن است. دغدغه‌های اين طبقه هم قرار بود عنوان شود، اما من هم با این که گريم زياد بوده موافقم. به همین دلیل ما در قسمت‌های پايانی سریال، به هدف بهتر شدن و هم فرار از سانسورها خودسانسوری كرديم.»

سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی طی ماه‌های انتشارش با حاشیه‌های دیگری هم همراه بود که مربوط به اختلاف میان سرمایه‌گذران بود. این سریال در نهایت با پخش هفده قسمت تمام شد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”2fasl.com”]icinema.ir[/button]

 

108 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *