«ساموئل ال.جکسون» در نقش اصلی سریال «پیرمرد» حاضر می شود

«ساموئل ال.جکسون» نقش اصلی سریال «پیرمرد» را ایفا میکند.

«ساموئل ال. جکسون» بازیگر سرشناس سینما در سریالی تلویزیونی ایفای نقش می‌کند.

«دن آو گیک» نوشت: «سموئل ال. جکسون» بازیگر باسابقه و پرکار آمریکایی در سریال تلویزیونی «پیرمرد» نقش اصلی را بر عهده دارد.

این مجموعه تلویزیونی بر اساس رمانی از «توماس پری» که امسال منتشر شده، تولید می‌شود. «جکسون» که در آثار مشهوری چون «پارک ژوراسیک»، «پالپ فیکشن» (داستان عامه‌پسند)، «هشت نفرت‌انگیز» و «جانگوی آزادشده» بازی کرده، در این سریال نقش مردی بازنشسته را اجرا میکند که فعالیت‌های پیشین‌اش در سازمان جاسوسی برایشمشکلساز می‌شود.

«جاناتان ای. استین‌برگ» در «پیرمرد» کارگردانی میکند  و «وارن لیتل‌فیلد» که سریال‌های موفقی چون «فارگو» و «قصه ندیمه» را در کارنامه‌اش دارد، تهیه‌کننده این سریال است.

«جکسون» که حالا ۶۸ سال دارد، دارای سابقه‌ای ۲۵ ساله در عرصه سینماست که حضورش در تلویزیون هم مانع فعالیت‌های سینمایی‌اش نمی‌شود. او در فیلم جدیدش که اثری اکشن است و «محافظ شخصی هلتمن» نامیده شده است، روبروی «رایان رینولدز» هنرنمایی می‌کند. او در قسمت دوم «باورنکردنی‌ها» هم نقشی دارد و در «کاپیتان مارول» هم ایفای نقش می‌کند.

سریال «پیرمرد» مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد و هنوز مشخص نیست از چه شبکه‌ایاکران می‌شود.

«سموئل ال. جکسون» بازیگر آمریکایی و نامزد جایزه‌های اسکار، گلدن گلوب و بفتا است. فیلم‌هایی که تاکنون «جکسون» در آن‌ها بازی کرده‌ به فروش چهار میلیارد و ۶۲۶ هزار دلار دست یافته‌اند که فیلم «انتقام‌جویان» با بیش از ۶۲۳ میلیون دلار سرآمد آن‌هاست و بنابراین او پس از «هریسون فورد» با چهار میلیارد و ۶۹۹ دلار، پولسازترین بازیگر تاریخ سینما شناخته شد.

از جمله فیلم‌های معروف وی می‌توان  «پالپ فیکشن» (۱۹۹۴)، «زمانی برای کشتن» (۱۹۹۶)، «پارک ژوراسیک» (۱۹۹۳)، «دریای عشق» (۱۹۸۹)، «رومنس واقعی» (۱۹۹۳)،  «مذاکره‌کننده»، «جانگوی آزادشده» و «سه ایکس» (۲۰۰۲) را عنوان کرد.

87 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *