کارگردان بعدی جیمزباند

یان دیمانژ کارگردان فرانسوی فیلم تحسین‌شده «۷۱» در فهرست نهایی کارگردانان احتمالی فیلم بعدی «جیمز باند» مقدم است. دنی ویلنوو کارگردان کانادایی دو فیلم «ورود» و «سیکاریو» و دیوید مکنزی تهیه کننده فیلم وسترن «اگر از آسمان سنگ هم ببارد» گزینه‌های بعدی برای کارگردانی دنباله جدید این مجموعه جاسوسی محبوب هستند. این دو فیلمساز با آخرین ساخته‌های بلندشان در رقابت اسکار ۲۰۱۷ حاظر بودند.

همان‌طور که پیش‌تر هم به نقل از منابع آگاه مطرح شد، بازگشت دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ تقریبا قطعی شده است. به این ترتیب، کریگ برای پنجمین بار نقش باند را بر پرده سینما ایفا خواهد کرد و این در حالی است که بازیگر ۴۹ ساله انگلیسی بعد از اکران «اسپکتر» در یکی از مصاحبه‌هایش بیان کرده بود: «ترجیح می‌دهم این لیوان را بشکنم و رگ هر دو دستم را بزنم تا این که باز هم در نقش جیمز باند ظاهر شوم.» او افزود: «تنها کاری که می‌خواهم انجام بدهم رفتن از این مجموعه است، چون در این لحظه به ته خط رسیده‌ام.»

کریگ همچنین پیشاپیش تاکید کرده بود اگر به هر دلیلی در آینده زیر حرفش بزند و دوباره نقش جیمز باند را ایفا کند «فقط به خاطر پول» خواهد بود.

یان دیمانژ که در سال ۲۰۱۴ با اولین فیلم بلند خود موفق شد جایزه فیلم مستقل بریتانیا را دریافت کند، این روزها درگیر انجام مراحل پس‌تولید دومین فیلمش با عنوان «ریک پسر سفیدپوست» است که با بازی متیو مک‌کانهی مقابل دوربین قرار رفته است.

 

 

140 بازدید

یک دیدگاه

  1. ممنون از زحمات شما
    وبسایتتوت عالیست

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *