فاکسکان: آیفون ۸ ارزان نخواهد بود

یکی از مدیران اجرایی شرکت فاکسکان در شبکه‌ی اجتماعی ویبو بیانکرد که آیفون ۸ اپل ، گوشی گرانی خواهد بود.

لیو ژونگشنگ، یکی از مدیران اجرایی شرکت فاکسکان، در شبکه‌ی اجتماعی ویبو گفت که نباید انتظار قیمت پایین برای آیفون ۸ داشته باشیم؛ البته این پیام پس از چند دقیقه پاک شد. همان‌طور که می‌دانید، مسئولیت ساخت و مونتاژ گوشی‌های اپل بر عهده ی شرکت تایوانی فاکسکان است. ظاهرا قیمت زیاد آیفون ۸ بخاطر نمایشگر آن می باشد. نمایشگر اولد این گوشی طوری طراحی شده که فضایی از قسمت بالای آن برای قرار دادن دوربین سلفی، بلندگو و حسگرهای گوشی، جدا شده است. طبق شایعات پخش شده، این فضای بالا، Notch نام دارد.

 

ژونگشنگ اعتقاد دارد که چنین طراحی عجیبی، تأثیری زیادی در خط تولید گوشی دارد. این موضوع سرعت تولید گوشی را کاهش و به همین دلیل، هزینه‌ی ساخت آن بالا می رود. ژونگشنگ می‌گوید:

تصویری احتمالی که از سری جدید آیفون لو رفته است | ۲fasl.com

بریدن نمایشگر به این شکل مخصوص، کار دشواری به حساب می اید و هزینه‌ی آن‌هم بالا است. بازده خط تولید نمایشگر اولد تنها ۶۰ درصد است؛ بنابراین حدس می‌زنم که آیفون ۸ گران باشد.

علاوه بر پیغام ژونگشنگ، تصاویر جدیدی هم از آیفون ۸ به رنگ مسی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو پخش شده است. در حال حاضر نمی‌توان این موضوع را تأیید کرد و تا به امروز، هیچ مدلی از گوشی‌های آیفون در رنگ مسی راهی بازار نشده است.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”http://www.businessinsider.com/foxconn-executive-iphone-8-wont-be-cheap-2017-8″]businessinsider[/button]

167 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *