اکانت رسمی اپل در اینستاگرام ایجاد شد

دیروز صفحه‌ی رسمی شرکت اپل در اینستاگرام ایجاد شد. این صفحه تنها قصد دارد عکس‌های ثبت‌شده با گوشی‌های آیفون را نمایش بدهد.

شرکت اپل که چندان در شبکه‌های اجتماعی فعال نیست، بالاخره صفحه‌ی رسمی خود را در شبکه‌ی اجتماعی محبوب اینستاگرام ایجاد کرد. برترین تصاویر و ویدئوهای گرفته‌شده با گوشی‌های آیفون، در این صفحه اینستاگرام منتشر می شود. تصاویر گرفته‌شده با گوشی‌های آیفون که در کمپین Shot on iPhone شرکت داشته‌اند، در این صفحه به همراه عکاسشان معرفی می‌شود. برای این شرکت در این کمپین، باید تصاویری را که با آیفون گرفته اید، در صفحه‌ی اینستاگرام خود و با هشتگ ShotoniPhone# به منتشر کنید؛ البته دقت کنید که باید تنظیمات حساب اینستاگرام خود را در حالت عمومی قرار دهید. اپل گفته است که این صفحه تنها در اختیار کاربران است و گالری تصاویر و عکس‌های تبلیغاتی محصولات این شرکت، در آن به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

حساب کاربری رسمی اپل در زمان نگارش این خبر و تنها یک روز پس از ایجاد، از مرز ۳۰۰ هزار فالوور گذشت؛ بنابراین پیش بینی می شود که با توجه به محبوبیت این شرکت، صفحه‌ی اینستاگرام اپل به یکی از پربازدیدترین و محبوب‌ترین صفحات این شبکه‌ی اجتماعی تبدیل شود.


 

131 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *