امینم یک فیلم کمدی را کارگردانی می‌کند!

امینم و تولید فیلمی کمدی که به جنجال‌های موسیقی رپ می‌پردازد!

امینیم با تهیه‌کنندگی یک فیلم کمدی در سینما به موضوع رپ می پردازد. این فیلم که Bodied نام دارد درمورد تعدادی دانشجو در کالج است که پایان‌نامه‌ی جنجال‌برانگیزی درباره‌ی صحنه‌های درگیری رپرها تهیه کرده اند.
فیلم در حال حاضر مراحل پست‌پروداکشن را طی می‌کند و امینم در کنار جوزف کان، کارگردان موزیک ویدئو، تهیه‌کنندگی آنرا بر عهده دارد.
Bodied به صورت رسمی در جشنواره‌ی فیلم بین‌المللی تورنتو برای نمایش منتخب شده است و همین سپتامبر (شهریور) به روی پرده ی سینما خواهد فت. به گزارش HipHopDX، این فیلم درباره‌ی مناسبت‌های نژادی و نگرانی‌های اخلاقی حول جایگاه هیپ هاپ در جامعه است و به‌خصوص به درگیری‌های موجود در جامعه‌ی موسیقی رپ می‌پردازد.
جوزف کان که بیشتر عمر حرفه‌ای خود را وقف تولید موزیک‌ویدئو برای دکتر دره، یوتو، لیدی گاگا و میس الیوت کرده است با این تجربه اولین فیلم داستانی بلند خود را در کارنامه‌اش ثبت می‌کند.
دکتر دره و امینم اخیرا درباره‌ی ماجرای آشنایی و اولین ملاقاتشان در مجموعه‌ی مستند The Defiant Ones بحث کرده اند و همچنین از داستان‌های ضبط تک‌آهنگ امینم به نام My Name Is گفته‌اند.
در قسمت جدید این سریال مستند، امینم درباره‌ی ملاقات تاثیرگذارش با دره می‌گوید: «به دره نگاه کردم و گفتم هی رفیق تو را همیشه در تلویزیون تماشا میکنم تو یکی از آدم‌هایی هستی که خیلی روی من تاثیر گذاشته ای».
دره نیز درباره‌ی همکاری‌اش در پروژه‌ی My Name Is توضیح می‌دهد که چطور تصاویر آرشیوی را در هوم-استودیویِ او کنار هم گذاشتند. این تهیه‌کننده همچنین درباره‌ی این می‌گوید که چطور این قطعه در دقایق اولی که کار را در استودیو اغاز کردند درست شد.
در تریلر فیلم Bodied گفتار متن‌هایی را می‌شنویم که فضای جنجالی میان رپر را با این عبارت‌ها توصیف می‌کند: «نمیتوان نبرد رپ را با بوکس یکی دانست، این نبرد یک مبارزه‌ی خیابانی است»، «سلاح ما کلمات هستند» و «ما با رپرها مبارزه می‌کنیم، ما با یکدیگر می‌جنگیم و در این رینگ به یکدیگر اهانت می‌کنیم»
پیش از این امینم در فیلمی زندگی‌نامه‌ای به نام ۸Miles نیز نقش داشت که فیلمی داستانی بر اساس زندگی شخصی او ساخته شده است.

 

369 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *