اما استون ؛ پردرآمدترین بازیگر زن جهان

اما استون که سال پیش برای بازی در «لالا لند» اسکار دریافت کرد، پردرآمدترین بازیگر زن جهان شناخته شده است.

اما استون در فهرست فوربز از پردرآمدترین بازیگران زن سینمای جهان بالاتر چهره‌های مشهوری چون جنیفر لارنس و جنیفر آنیستون قرار گرفت.

بازیگر ۲۸ ساله سینما در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۲۶ میلیون دلار درآمد داشت که بخش عمده آن از بازی نقش میا در فیلم «لالا لند» کسب کرد. او برای بازی در این نقش اسکار بهترین بازیگر زن نقش اول را نیز از آن خود کرد. «لالا لند» در جهان بیش از ۴۴۵ میلیون دلار فروخته است.

اوایل سال ۲۰۱۷، استون در یکی از مصاحبه‌هایش درباره برابری جنسیتی و همچنین دستمزد بازیگران مرد و زن بحث کرد و گفت همتایان مردش دستمزدهای پایین‌تری گرفته‌اند تا او بتواند به میزان برابر دستمزد بدست اورد. استون در این‌باره بیان کرد: «آنها این کار را در حق من انجام دادند چون احساس می‌کنند درست و عادلانه‌اش همین است.»

در فهرست امسال فوربز پس از استون نام جنیفر آنیستون دیده می شد که با در‌آمد ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری در رده دوم ایستاده است. او سال گذشته در فیلم‌هایی چون «مهمانی کریسمس در اداره» و «پرنده‌های زرد» بازی کرد اما بخش عمده درآمدش از راه تبلیغ برای شرکت‌هایی چون هواپیمایی امارات دریافت شد.

سال گذشته عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان در اختیار جنیفر لارنس بود. او امسال در جایگاه سوم قرار دارد و در یکسال ۲۴ میلیون دلار بدست اورده است. لارنس سال گذشته فیلم‌های بزرگی چون «عطش مبارزه» را بر پرده سینما نداشت و بیشتر از راه بازی در پروژه‌های کوچک‌تری چون فیلم ترسناک «مادر» به کارگردانی دارن آرنوفسکی درآمد کسب کرد

فهرست ۱۰ بازیگر زن پردرآمد سال ۲۰۱۷ به شرح زیر است:

۱-  اما استون / ۲۶ میلیون دلار

۲- جنیفر انیستن / ۲۵٫۵ میلیون دلار

۳- جنیفر لارنس / ۲۴ میلیون دلار

۴- ملیسا مک‌کارتی / ۱۸ میلیون دلار

۵- میلا کونیس / ۱۵٫۵ میلیون دلار

۶- اما واتسن / ۱۴ میلیون دلار

۷- شارلیز ترون / ۱۴ میلیون دلار

۸- کیت بلانشت / ۱۲ میلیون دلار

۹- جولیا رابرتس / ۱۲ میلیون دلار

۱۰- ایمی آدامز / ۱۱٫۵ میلیون دلار

 

55 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *