فراخوان ایرتویا برای تویوتا کرولا ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹

شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران، اخیرا فراخوان این کمپانی را در خصوص بررسی سیستم ایربگ کرولاهای مدل ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ اعلام کرده است.
متن فراخوان به شرح زیر است:

احتراما به استحضار مشتریان محترم اعلام می شود که پیرو فراخوان شرکت تویوتای ژاپن در خصوص تعویض بعضی از قطعات سیستم ایربگ (کیسه هوا) خودروهای تویوتا کرولا مدل های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ شرکت ایرتویا نمایندگی انحصاری تویوتای ژاپن قصد دارد اجرای این فراخوان را به صورت رایگان اعلام کند، لذا ما از مالکان محترم خودروهای مذکور می خواهیم که با جستجوی شماره شاسی خود در فرم ذیل در صورتی که دارای طرح کمپین می باشند مابقی اطلاعات خود را تکمیل کنند و پس از فرستادن فرم کارشناسان مربوطه در اسرع وقت جهت تعیین قرار ملاقات با آنها تماس حاصل خواهند نمود.

با توجه به متن منتشر شده در سایت رسمی ایرتویا، مالکین خودروهای تویوتا کرولا قادر خواهند بود وبسایت این شرکت را ببینند و شماره شاسی ۱۷ رقمی خودرو خود را در بخش مورد نظر وارد کنند. در صورتی که خودرو مورد نظر دارای فراخوان باشد، شرکت ایرتویا مراحل لازم برای رفع ایراد خودروهای تعیین شده را به اتمام می رساند.

جالب ترین نکته اشاره به تویوتا کرولا ۲۰۰۶ می‌باشد که ۱۱سال از تاریخ تولید آن گذشته است و اجرای این فراخوان را به صورت رایگان برای خودرویی انجام می‌شود که تاریخ گارانتی آن نیز مدت‌ها پیش به اتمام رسیده است … .

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”http://asbe-bokhar.com/article/news/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%84%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%AA%D9%88%DB%8C%D8%A7/”]اسب بخار[/button]

113 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *