قیمت و زمان فروش پژو ۳۰۱ مشخص شد

ایران خودرو طی بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های ایکاپ سراسر کشور، برای اولین بار شرایط فروش نقدی خودروی پژو‌ ۳۰۱ را بیان کرد.

گروه خودروسازی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای، برای اولین بار شرایط فروش نقدی خودروی پژو ۳۰۱ را مشخص کرد. بدین ترتیب پس از خودروهای پژو ۲۰۰۸ و پژو ۵۰۸، حالا سومین محصول مشترک ایکاپ که به‌صورت CBU داخل کشور شده است؛ در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.


مطالب مرتبط: هرآنچه باید از پژو ۳۰۱ بدانید


ایران خودرو با همکاری شرکت سرمایه‌گذاری مشترک با پژو فرانسه (ایکاپ)، تعداد محدودی از خودروهای پژو ۳۰۱ را برای اولین بار از روز سه‌شنبه مورخ ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶ به فروش نقدی خواهد رساند. این خودرو را در رنگ‌های سفید قهوه‌ای بیانکا، مشکی سالید و خاکستری متالیک با موعد تحویل ۱۰ روزه، میتوان ثبت‌ نام و خریداری کرد.

تحویل کارخانه این خودرو ۸۳ میلیون و ۸۳۹ هزار تومان قیمت دارد که پس از اضافه شدن مبالغ قانونی و الزامی مازاد، قیمت نهایی قابل پرداخت توسط متقاضیان، معادل ۹۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود. این در حالی است که سال گذشته هاشم یکه‌زارع، مدیرعامل ایران‌خودرو، پژو ۳۰۱ را معادل ۵۸ میلیون تومان قیمت گذاشته بود.

این بخشنامه که به نمایندگی‌های ایکاپ در سراسر کشور پخش شده است، از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶ فعال خواهد شد. مهلت ثبت‌ نام برای نمایندگی‌های منتخب ایکاپ، حداکثر ۲۴ ساعت است و در صورت تکمیل ظرفیت این خودرو، ظرفیت باقی‌مانده برای دیگر نمایندگی‌ها، از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۵ مردادماه و به مدت ۷۲ ساعت در اختیار انها قرار می گیرد.

برای نمایندگی‌های منتخب ایکاپ، سقف ثبت‌ نام حداکثر ۲ دستگاه خودروی پژو ۳۰۱ است.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”2fasl.ir”]khodro[/button]

 

162 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *