unique visitors counter

در حالی که در روزهای اخیر اطلاعات پراکنده‌ای در رسانه‌های اسپانیایی درباره فیلم جدید اصغر فرهادی پخش شده بود، روابط عمومی این فیلم طبق بیانیه ای اعلام کرد که فرهادی از دیروز فیلمبرداری این فیلم را در اسپانیا آغاز کرده است. نام فیلم جدید کارگردان ایرانی برنده اسکار «همه می‌دانند» (Everybody Knows)  نامیده شده است و همان‌طور که از قبل گفته شده بود، خاویر باردم و پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلى آن به حساب می ایند.
ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ، دیگر بازیگران «همه می‌دانند» شناخته شده اند.

همچنین خلاصه داستان رسمی فیلم منتشرشده است: «كارولینا براى دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا برمیگردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد فقط شامل تجديد دیدار اعضای خانواده باشد، رویدادهای غیرمنتظره‌ای اتفاق می افتد که بر روند زندگی کارولینا اثر می گذارد.»

خوزه لوییس آلکاینه هفتاد و هشت ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم جدید فرهادی است. علاوه بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌هاى Memento Films از فرانسه، Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کننده مشترک این فیلم هستند.

کلارا نوتاری مدیر هنری فیلم و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوینگر و دانیل فونترودونا مدير صدابرداری فیلم خواهند بود.

طرح ساخت فیلم «همه مى‌دانند» در اسپانیا، چهار سال پیش شروع شد و فرهادى تحقيق و نگارش داستان  را از همان زمان آغاز کرد. با این حال ساخت فیلم «فروشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی پس از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا اکران کند.

icinema

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.