unique visitors counter

طبق برنامه های کرمان موتور در راستای واردات محصولات به روز کمپانی هیوندای به ایران، به احتمال زیاد در نیمه دوم سال ۹۶، هیوندای النترا AD مونتاژ داخل به بازار کشور عرضه می شود. این خودرو دارای موتور دو لیتری ۱۶۱ اسب بخار و گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک است.


مطلب مرتبط : شرایط فروش هیوندای اکسنت کرمان موتور ؛ قیمت + امکانات


با توجه به برنامه داخلی سازی و مونتاژ CKD این خودرو انتظار می رود که که النترا AD تولید داخل با قیمتی کمتر از ۱۲۰ میلیون تومان به بازارعرضه شود و بدین ترتیب رقیب اصلی کیا سراتو آپشنال شناخته شده است. بدیهی است که النترای مونتاژ ایران از نظر امکانات نسبت به مدل های وارداتی امکانات کمتری دارد. به عنوان مثال احتمالا امکاناتی نظیر ایربگ زانو، رادار نقطه کور، حافظه صندلی، گرمکن فرمان، گرمکن و سردکن صندلی های جلو، گرمکن صندلی های عقب و برخی دیگر از امکانات از نسخه مونتاژ کرمان موتور حذف می شود. ولی می توان امیدوار بود که با توجه به سیاست جدید کرمان موتور در خصوص مونتاژ CKD هیوندای اکسنت، این اتفاق برای النترای AD هم رخ می دهد و امکاناتی نظیر شش کیسه هوا، نمایشگر بزرگ، سیستم تهویه دوگانه، سیستم کنترل پایداری، سنسور نور و باران، آینه حساس به نور، آینه تاشو برقی، دی لایت، دوربین و سنسور عقب، سانروف و… بر روی این خودرو سالم  و با قدرت می ماند.
هنوز رسما خبری در خصوص جزییات این برنامه مطرح نشده و باید منتظر اخبار رسمی از شرکت کرمان موتور باشیم. در حال حاضر این شرکت نسخه های وارداتی النترا AD را با بیشترین امکانات و کمتری قیمت نسبت به رقبا در بازار کشور عرضه می کند. البته که برخی مشتریان در خصوص امکانات سایر خودروهای دیگر خودروهای هیوندای این شرکت نظرات و انتقاداتی را بیان می کنند.

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.