اعمال تغییرات شخصیت D.Va در بازی Overwatch

در جریان یک پست در انجمن بازی Overwatch، تیم سازنده بیان کرد که در حال اعمال تغییراتی روی شخصیت D.Va است.

شخصیت D.Va در بازی Overwatch دجار تغییراتی خواهد شد | ۲fasl.com

ظاهرا معرفی نقشه Junkertown بزرگ‌ترین خبر بلیزارد، سازنده بازی اورواچ، نبوده است. این کمپانی بیان کرد که  قرار است روی شخصیت D.Va تغییرات بزرگی اعمال شود که هم‌اکنون بازیکنان نسخه‌ی آزمایشی بازی، در حال مشاهده این تغییرات هستند. یکی از قابلیت‌های قدرتمند D.Va، قابلیت Defense Matrixبود که ظاهرا تیم سازنده، قدرت Defense Matrix را پایین اورده است.

به گزارش بخش گیم دوفصل به نقل از منبع خبری ، طبق جدیدترین اخبار بازی، جف گودمن، طراح بازی Overwatch، در جریان یک پست در انجمن بازی گفت که تغییرات قابل توجهی برای D.Va قرار است اعمال کنیم که فعلا در مراحل آزمایش است. از این پس تنها دو بار می‌توانید از قابلیت Defense Matrix بهره ببرید. این گفته یعنی پس از تغییرات، این توانایی تنها نصف حالت الان خود می‌تواند فعال باشد. همچنین قابلیت جدیدی به وی افزوده شده که به وسیله آن می‌توانید زمانی که در حال پرواز کردن هستید، به دشمنان خود شلیک کنید؛ در صورتی که در حال حاضر D.Va فاقد شلیک در هوا است.

جدای از موارد ذکر شده، شخصیت D.Va دارای قابلیت Micro Missiles خواهد بود. جف گودمن در این‌باره می‌گوید:

وی می‌تواند به صورت طولانی موشک‌های کوچکی را در محیط پرتاب کند که اگر به شخصی پرتاب شود، این موشک‌ها منفجر می‌شوند و به دشمنان اطراف خود صدمه میزنند.

قابلیت Micro Missiles را می‌توان در زمان استفاده از سایر قابلیت‌ها نظیر Fusion Cannons نیز بهره برد. گودمن در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود:

ایجاد این تغییرات سبب شده تا D.Va تهاجمی‌تر از گذشته پدیدار شود و بتوانید آسیب بیشتری را به دشمنان وارد کنید. قابلیت Defense Matrix نیز همچنان قابلیتی کاربردی برای وی میتون نام برد و باید در زمان مناسب از آن استفاده کنید. از طرفی ترکیب قابلیت Micro Missiles با قابلیت شلیک کردن، زمانی که در حالت پرواز هستید، می‌تواند جلوی قهرمان‌هایی نظیر Pharah کاربردی دیده شود. تمام هدف ما این است که تکیه وی بر قابلیت Defense Matrix را پایین اوریم تا بازی کردن با وی، لذت‌بخش‌تر از گذشته شود. از این‌رو می‌خواهیم این قابلیت را ضعیف کنیم و انجام این کار، برابر با تضعیف کردن شخصیت D.Va نیست.

با توجه به صحبت‌های گودمن، تغییرات جالبی روی D.Va انجام شده است و متاسفانه بلیزارد تاریخ اتمام این تغییرات برای عموم را خبر نداده است.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://www.gamespot.com/articles/overwatch-update-to-make-major-dva-changes-give-he/1100-6452722/”]gamespot[/button]

144 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *