آلبوم «دیوونه بازی» از ماکان راهی بازار شد

آلبوم «دیوونه بازی» اولین آلبوم رسمی «ماکان بند»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «آوازی نو»، منتشر شد. در حالی که همزمان با نشراین اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی خرید.

به گزارش بخش موسیقی دوفصل، اولین آلبوم رسمی گروه «ماکان بند»، در سبک پاپ به اجرا شده و تمامی قطعات آن در فضای الکترونیک تنظیم شده‌اند. نوای ساکسیفون بر روی موسیقی الکترونیک و آواز پاپ از خصوصیات اصلی آثار این آلبوم محسوب می شود.

این اثر دارای ۱۲ قطعه بعناوین «نرو»، «شیک»، «با تو آرومم»، «چشمای تو»، «پنجره»، «بازیچه»، «دیوونه بازی»، «ای داد»، «مثله کوه»، «این خیابونا»، «بارون» و «هر بار این درو» است.

فضای آلبوم «دیوونه بازی» با موسیقی پاپ ایرانی که هر روزه می‌شنویم فرق دارد. تنظیم الکترونیک قطعات تا حدودی به آثار گروه «چارتار» شباهت دارد و در عین حال کلیت آثار بسیار به موسیقی پاپ نزدیک‌تر است. جایگاه موسیقی «ماکان بند» را جایی بین موسیقی تلفیقی الکترونیک، پاپ، هاوس و هیپ‌ هاپ باید دانست.

گفتنی است که «دیوونه بازی»، اولین اثر رسمی «ماکان بند»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «آوازی نو» به بازار موسیقی کشور عرضه شد و علاقمندان قادر به تهیه نسخه اصلی و فیزیکی آن از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی هستند.

43 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *