بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle

یکی از بازی هایی که معرفی بسیار جالبی در نمایشگاه E3 2017 داشت و توانست همه را شگفت زده کند، عنوان Mario + Rabbids Kingdom Battle بود که دنیای ماریوی محبوب نینتندو و خرگوش های بامزه یوبی‌سافت را با هم می امیخت. امروز، تریلر زمان انتشار این بازی به مناسبت عرضه آن برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس ما است و این بازی هم‌اکنون دراختیار قرار دارد.
در بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle، ماریو و خرگوش های بامزه یوبی‌سافت با یکدیگر تیمی را ساخته اندومیتوان تجربه فوق‌العاده ای در یک بازی ماجرایی با مبارزات استراتژی و نوبتی را کسب کرد. نینتندو و یوبی‌سافت به تازگی یک تریلر جدید از این بازی منتشر کرده‌اند که گیم‌پلی سرگرم کننده آن را به همراه جوایزی که بازی تا کنون موفق به کسب آن ها شده، نمایش می دهد.

با این که ممکن است همکاری ماریو و خرگوش ها کمی عجیب و غیر منتظره به نظر برسد اما با آشنا شدن با Mario + Rabbids Kingdom Battle می‌توانیم ببینیم که آن ها چقدر با یکدیگر هماهنگ هستند و گیم‌پلی فوق‌العاده ای را تشکیل می دهند. معرفی این بازی در کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 2017 را هیچگاه فراموش نمی کنیم؛ جایی که شیگرو میاموتوی افسانه ای و Yves Guillemot به روی صحنه رفتند و خاطرات خوبی را برای طرفداران ساختند.

از زمان معرفی بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle، این بازی جایزه‌های بسیار زیادی را دریافت کرده است که شامل کسب ۵۰ جایزه و نامزد از E3 می‌شود. به نظر می‌رسد بازی بتواند در پیش بازی‌بازان نیز موفق و عالی عمل کند.

شرکت یوبی‌سافت در هفته گذشته گفت که بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle شامل یک سیزن پس خواهد بود و محتواهای جدیدی مانند محتوای الحاقی داستانی را خواهد داشت. علاوه بر این، کیفیت اجرایی این بازی برروی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ معلوم شد. عنوان Mario + Rabbids Kingdom Battle با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه در حالت متصل و در حالت قابل حمل نیز با رزولوشن ۷۲۰p و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

 

 

50 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *