پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی سال ۹۶ ،«رگ خواب»

با پایان اکران فیلم «ماجرای نیمروز» دومین ساخته سینمایی محمد حسین مهدویان، توانست فروش ۴ میلیارد و ۳۲۳ میلیون تومان در سینماهای کشور را داشته باشد. با آغاز اکران فیلم سینمایی «رگ خواب» این فیلم سینمایی به فروش قابل قبولی در سینماهای کشور دست یافته و امروز بالاخره موفق شد با عبور از «ماجرای نیمروز» به پر فروش‌ترین فیلم غیر کمدی سال ۹۶ تبدیل شود.

«ماجرای نیمروز» نوروز امسال در سینماهای کشور اکران شد. این فیلم سینمایی همراه با دو فیلم «گشت ۲» و «خوب، بد، جلف» نمایش داده شد و در پایان توانست بیش از ۴ میلیارد تومان بفروشد. با توجه به موضوع این فیلم سینمایی و همزمانی اکران آن با فیلم‌های سعید سهیلی و پیمان قاسم‌خانی که در آن زمان پرفروش ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران شده بودند، بسیاری از کارشناسان مسائل اکران، فروش ۴ میلیارد تومانی فیلم «ماجرای نیمروز» را موفق ارزیابی کردند.

اما با شروع اکران فیلم «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله که در آن لیلا حاتمی بازی می کند، این فیلم هم با استقبال خوبی روبه رو و رفته رفته به رکورد «ماجرای نیمروز» به عنوان پر فروش ترین فیلم غیر کمدی امسال نزدیک شد. به نظر می‌رسد موفقیت در جوایز انجمن منتقدان در هفته‌های آخر اکران موجب شد «رگ خواب» مخاطبان خود را داشته باشد.

در حالی که از امروز اکران گسترده «رگ خواب» در سینماهای تهران تمام شد، این فیلم با احتساب فروش روز سه شنبه که سینماها بلیت‌های نیم بها عرضه می‌کردند، موفق به عبور از فروش فیلم محمد حسین مهدویان شد و در جدول فروش سایت سینما تیکت عنوان پرفروش ترین غیر کمدی سال ۹۶ را از ان خود کرد.

در آخرین به روز رسانی سایت سینما تیکت، فروش «رگ خواب» به رقم ۴ میلیارد و ۳۴۳ میلیون رسیده است.

 

128 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *